SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Enan + meta na okres letni?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2331

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 568
Fakt faktem że odkąd zacząłem prace na tym piecu to nie trzymałem się diety, po prostu musiałem wszystko ogarnąć i nie miałem czasu nawet gotować. Jeśli chodzi o diete to pod cykl chce wysokokaloryczną, narazie nie mam czasu ułożyć (cykl mam zamiar zacząć w połowie czerwca) ale posiłki będą 5-6 razy dziennie np. omlet z rodzynkami i owsianką, kurczak z warzywami i oliwą, jogurt naturalny z rodzynkami i bananami, orzechy, jajecznica (z braku czasu), łosoś (jak będzie stać :d) itp itd. Rozpisał bym wszystko ale akurat lece na nocke.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 568
Devin: ja też kiedyś robiłem na budowie po 10 godzin i na sucho rosłem normalnie, ale teraz mam pracę na piecu i wiem że bez wspomagaczy z samą dietą będzie mi ciężko utrzymać mase a jeszcze ciężej żeby rosła. Zaj**iscie wspominam prace w sklepie :d w 9 godzin czas na 3 posiłki w ciągu miesiąca 7 kg :) A teraz mam 1 przerwe na 8 godzin i 3 zmiany w tym nocki więc jeśli będę miał chwile to rozpisze diete, ale nie będzie to łatwe ze względu na godziny snu. Rozmawiałem ze znajomym i raczej jestem przekonany na cykl, gdyby ktoś z was miał chwile to żeby tylko napisał dawkowanie mniej więcej na moje wymiary, z góry dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1-6 enat 250 mg e5d
1-6 meta 30 mg ed
7-12 enat 250 mg e4d

odblok hcg + clom

Zmieniony przez - 8x8 w dniu 2013-05-22 21:03:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 748 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12915
"jogurt naturalny z rodzynkami i bananami, orzechy, jajecznica (z braku czasu), łosoś (jak będzie stać :d) itp itd" to nazywasz żarciem pod cykl? Lipa chłopie na maksa... Daj kilo mięsa, karton ryżu i pół szklanki oliwy+ gainery i warzywa, a nie kuźwa jogurciki... jak chcesz to i tak przybijesz Twoja sprawa, po prostu chciałem Ci pomóc ochronić trochę zdrowia i siana bo masy i tak nie zrobisz, jedynie trochę wody, która spadnie po cyklu. Twoje zdrowie, kasa i decyzja. pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 568
Jogurciki trzeba jeść :) zywe kultury bakterii, lepiej bić w noge niż pić wódke no nie ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 568
apropo nie da sie wp*****lać na dłuższą mete ryżu i kurczaka bo tak robiłem, fakt pół roku 20kg + (początek kariery) ale ceną wstrętu do jedzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Popraw nawyki żywieniowe, dorzuć suple, ogarnij trening względem wolnego od pracy i dopiero myśl o saa.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 910 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 75121
Nozownik
apropo nie da sie wp*****lać na dłuższą mete ryżu i kurczaka bo tak robiłem, fakt pół roku 20kg + (początek kariery) ale ceną wstrętu do jedzenia.
sezon w pelni. Zmien sport bo widac nie dla ciebie.

"Rób swoje i nie patrz się na innych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 80 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2165
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 568
21dorian21 - chyba za przeproszeniem coś Ci sie pop******iło w głowce jeśli nazywasz mnie sezonowcem :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

50 metanabolu z genessis

Następny temat

Pomoc odblok prop + wino

WHEY premium