SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Efekt flusha po niacynie i ogółem o sposobie MENS

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7041

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 118 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6970
Witam. Ostatnio czytałem troche o osobie nazywajacej się Hakker i jego sposobie na 'wzrost' a właściwie dość mocne podbicie HGH. Pozwole przytoczyć sobie tu całe źródlo, żeby każdy wiedzial o co chodzi (http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=137226063)

Hakker
Warning #2: The niacin dosage was begun at 375 mg/day, and then increased progressively over the course of the study, and maintained at a level of 2,000 mg nightly for 8 weeks. This is more than 4X what Hakker suggested taking orally.

In terms of how to take it, you take the niacin at a fasting state (on an empty stomach), since it is supposed to supplement and increase the GH releasing effects of Ghrelin. Ghrelin is the enzyme that the release by the stomach to tell the brain that the body is hungry and needs to eat and get nutrition. So again, take the niacin about 3 and a half hours after taking a protein shake. Don’t take any more carbs for at least 3 more hours. Proteins are okay to take, even 30 minutes after taking the Niacin, which should cause the flush. Just no carbs for a few huors.

The protocol he suggests is the following…

Eat meal
Wait 3 hours
Take Niacin at 500 mg
Wait for the flush
Start your workout
Take your protein shake after the workout
Wait 2 and a half more hours afterwards
Take the dextrose powder and carbs
This series of steps is supposed to increase one’s muscle mass at a high rate.

Over the issue of the flush: Most people who listened to Hakker’s advice believe that you should only be taking the flush type of Niacin. Even if you have bought the right type, the flush type, after taking it for a while, one might no longer feel the effect of the flush. Hakker suggests that when this happens, look for other pill bottles sold which have the niacin labeled as “Nicotinic Acid”. (We personally don’t understand the scientific reason for this claim). The other option to take if one is noticing that the flush is no longer there after a certain amount of time, is to stop taking the niacin for 3 days, drop the dosage by half to just 250 mg for a couple of days, and then go back up to 500 mg.


Jestem osobą niepełnoletnią, chodzę do szkoły i pytanie czy nie będę szedł cały czerwony do szkoły po tej niacynie ? Czy jest coś na co muszę uważać stosując tą kuracje? Zaczyna się na początku od około 100mg witaminy B3 żeby przyzwyczaić organizm, zwiekszając aż do 250/500mg aby wywołać efekt flusha. Z melatoniną raczej nie mam pytań, ponieważ nie jest to w żadnym stopniu duża dawka. Z góry dzięki za odpowiedź wszystkim.
2
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 118 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6970
Mam nadzieje, ze nie stałe Czytałem, że po 40 minutach od wzięcia się pojawiają, a znikaja po godzinie od rozpoczęcie. Także chyba ranki odpadają :/


Zmieniony przez - jrm3 w dniu 2016-09-12 16:29:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
mnie i znajomych po przedtreningówce flush łapie w ciągu ~10min ale długo nie trzyma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
kwestia dawki i samego rodzaju niacyny, bo Tobie najprawdopodobniej zalezy na formie
tzw kwas nikotynowy, ktory to moze posiadac wlasciwosci stymulujace hormony
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 118 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6970
a rodzaj niacyny odpowiedni do tego dostane w aptece? mama ma własną apteke, takze moge sie zaopatrzec w co tylko jest w aptekach dostepne. Dawkowanie myśle, że to kwestia indywidualna, musialbym sam poprobowac. i czy ta kuracja stosowana tylko raz (wieczorem) bedzie miala efekt zblizony do tego gdzie je sie B3 rano i wieczorem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4544 Napisanych postów 35812 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263218
ja bym sie prędzej zastanowił czy w wieku 16 lat potrzebne są tego typu kombinacje ...raczej nie.


Zadbaj o podstawy jak odpowiednie odżywianie i trening, wystarczy.
1

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 118 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6970
jem calkiem dobrze, prawie 0 fastfoodow i cukru, od 3/4 miesiecy nie uroslem ani cm :/ A w tamtym roku myśle ze ze 4 cm w rok byly ( nie liczac 'skoku' czyli jakies 5 cm w 3/4 miesiace nie wiem czy to mozna skokiem nazwać, oby nie, bo jak nie to jeszcze wszystko przedemna :D)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Od tego też nie urośniesz
Czy autor tego protokołu opublikował jakieś wyniki badań?
Masz 16 lat i przed Tobą jeszcze kilka lat, zanim zakończy się proces wzrostu
Genetyka w tym względzie jest kluczowa i ostateczna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
jw niestety same suplementy jezeli mowa o stymulowaniu wzrostu niewiele pomoga, to tylko dodatek bardziej pod katem prozdrowotny, a nawet jak beda powodowaly wyrzut HGH to nie w takim stopniu by stymulowac wzrost szkieletu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 118 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6970
wlasnie na kazdym forum to czytalem, czy to polskim czy zagranicznym. Zaraz mi stuka siedemnacha a ja już przestalem rosnąć. Czy może być to chwilowy zastój we wzroście po dosc szybkim (patrzac na to jak kiedys roslem) wzroscie? Jak mowilem skokiem chyba tego nie nazwe bo od koncowki 3 gimnazjum do poczatku roku 1 liceum uroslem ze 3/4 cm w wakacje. Uwazacie to za skok czy nie za bardzo?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie witaminy i suplementy dla biegacza??

Następny temat

D3 i omega

WHEY premium