SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Efedryna z Tusipectu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3383

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1438 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41636
200mg kofy + 30mg efki (2 tab tussi) 30 min przed treningiem. Wyrwie cie z butów

Świnie do koryta ...

CBR 600 F4i

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29396 Napisanych postów 62847 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902210
dziwne niektorzy snuja teorie... clen oslabia wydolnosc LOL z pewnoscia ta jego cecha jest mocno porzadana u szerokiego grona sportowcow u ktorych clen jest nagminnie wykrywany.przypomne przypadek wioslarza z kadry polski sprzed kilku lat, kolarzy z tour de france czy plywaczek.
odrobina teori:
"Klenbuterol jest agonistą receptorów β2-adrenergicznych, o podobnym działaniu do efedryny, ale mającym silniejsze i dłużej utrzymujące się działanie stymulujące i termogenne. Powoduje zwiększenie objętości oddechowej, stymuluje ośrodkowy układ nerwowy, zwiększa ciśnienie krwi i, w rezultacie, dowóz tlenu do tkanek. Nasila katabolizm tłuszczów i białek organizmu, jednocześnie hamując syntezę glikogenu. Ma działanie rozkurczające na mięśniówkę gładką, jest zatem lekiem rozkurczającym oskrzela i tokolitycznym. Działa sympatykomimetycznie na obwodowy układ nerwowy."

zrodlo wikipedia.

Zmieniony przez - Mumin222 w dniu 2012-07-14 10:30:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5334
dokladnie jw. w biatlonie zlapali jakiegos polaka ze zazywal clenbuterol i napewno nie bral tego w ramach profilaktyki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
mumin sogacz

btw 200kofeiny i 30 efki wyrwie z butow----->

Zmieniony przez - 133mhz w dniu 2012-07-14 10:37:55

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 490 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10109
133mhz
mumin sogacz

btw 200kofeiny i 30 efki wyrwie z butow----->

Zmieniony przez - 133mhz w dniu 2012-07-14 10:37:55


Nie wyrwie? A już myślałem.... Zrobię tak. Załatwiam clen. Ale mogę nie zdążyć więc chciałbym spróbować efki + kofa.Czy clen standardowo, czy jakoś inaczej polecacie? I byłbym wdzięczny gdybyście poradzili jak z tą efką bo skoro 30 + kofa lipa to ile? byle by pikawa nie wyfrunęła( i tak lata jak szalona po biegu).
Bardzo dziękuje za pomoc.

Zmieniony przez - marrcii w dniu 2012-07-14 11:40:50

Zmieniony przez - marrcii w dniu 2012-07-14 11:41:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
na jednego działą a na drugiego nie, słuchasz opini gościa ktory na nie jednym jechał i już nie reaguje na niektóre substancje

ja jak pierwszy raz brałem efke to był thermal pro i wyrywało mnie z trempek.... a po clinie było jakoś tak dziewnie
Jak chcesz jednorazowo mieć powera bo bierze efke i wypróbuj wcześniej jak na Ciebie działa a nie że kupisz clena bo tak Ci doradzili pójdzesz na test i bedze lipa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 8437 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30419
jak widać clen na różne osoby, różnie działa, także sprawdź sobie parę razy jak działa na Ciebie efka przed egzaminem, do tego biegaj biegaj i biegaj + suple na regeneracje i może jakaś suplementacja tauryna, kreatyna np. jabłczan , beta-alanina zwiększy to wytrzymałość, a co za tym idzie i wyniki może Ci podciągnie, będziesz miał więcej mocy do trenningów chociaż 2tyg to strasznie mało czasu.. ciężko będzie cokolwiek wycisnąć w 2tyg..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 490 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10109
Wiem.2 tyg.to bardzo mało ale nie mam wyjścia.Kupiłem kreatynę i już rozpocząłem ładowanie.Na dniach będzie tussi więc wypróbuje jak działa.Czy efkę zawsze się bierze z kofeiną? I jeszcze jedno pytanie.Potrzebuje petardy na 15 minut .Ile przed testem łyknąć by działanie efki było na maksa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
możesz wcześniej poczytać o działaniu efki czym jest itd...
zależy na jednych działa a na drugich nie najlepiej żebyś wypróbował na sobie bo gdy weźmiesz za dużo to Cie rozczesie. A kofeina wzmacnia działanie efki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 490 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10109
Witam,
Już jestem po egzaminach- do przodu. Choć to nie zasługa efki( niestety cudów nie ma i treningi zrobiły swoje)to muszę przyznać ,że czas jaki poprawiłem na wspomaganiu to około 40 sekund .Na początek wziąłem 30mg + 200mg kofeiny (kawa z 3 dużych łyżeczek)i myślałem ,ze się rozlecę .Jak dla mnie działanie prawie identyczne jak po amfetaminie. Na drugi dzień na mnie, już ta dawka nie działała.Finalnie przed biegiem robiłem tak: rano 45mg + 200kofy, po 4h 30 mg+ 200 kofy i bieg. I powiem ,że to działało wyśmienicie.Biegłem szybciej i czułem się mniej zmęczony. Minusy:
- biegunka
- ból żołądka + zgaga ( ranigast załatwiał problem)
- problemy z ostrością widzenia

Tak piszę informacyjnie może się komuś przyda takie info. Pozdrawiam i dziękuję wszystkim którzy wzięli udział w moim temacie.

Zmieniony przez - marrcii w dniu 2012-07-29 00:19:33
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Deca Norma Hellas

Następny temat

Prop mala pomoc...

WHEY premium