SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Efedryna z Tusipectu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3398

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 490 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10109
Witam,
Mam pytanie i prośbę o poradę. Za 2 tyg. Mam ważny egzamin do zaliczenia - bieg na 3000 m. Żeby nie było odp.typu weź się kur....a za trening to powiem ,ze obecnie trenuję regularnie,biegam.Mam mało czasu żeby poprawić moją kiepską kondycje więc chciałbym trochę się wspomóc na tym egzaminie.Jak to brać przez te 2 tyg. i przed samym egzaminem ? Nie jestem gówniarzem (mam 35 lat) więc wiem o co pytam i wiem ,ze to nie zdrowe :) .Muszę zdać......
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
masz jeszcze 2 tyg wiec podjedz clenu

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 490 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10109
Clenu powiadasz ?Hmm... Ok.Słucham.Co proponujesz?Powiedz mi coś na ten temat więcej. Połączyć to z tabsami tussi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
nic nie lacz.Polec sam clenbuterol w standardowym schemacie.Proponuje balcana i zacznij od jednego tabsa.Wiesz w ogole o co kaman?

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 490 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10109
Cos tam czytałem o clenie.Doczytam dzisiaj wszystko o tym specyfiku.masz jakieś szybkie porady? Dawkowanie itp? Jak mi to pomoże w biegu?

Zmieniony przez - marrcii w dniu 2012-07-13 15:25:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 8437 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30419
uważa, żeby CI wydolność nie spadła po clenie jak w moim przypadku..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 490 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10109
szczepanNR
uważa, żeby CI wydolność nie spadła po clenie jak w moim przypadku..


Więc po co mi clen skoro ja chcę ,żeby moja wydolność na egzaminie była na maxa? panowie i Panie.Gdybym to nie była taka poważna sprawa to bym nie prosił o takie porady.Naprawdę muszę zdać....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
j/w z tego co wiem clen powoduję spadek wydolności, efedryna za to ją zwiększa. Także celował bym w effkę jak masz dojście.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
a ja na clenie biegam jak kon

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 490 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10109
I już mam mętlik w głowie.Może jakiś znawca doradzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Przecież "specjalista" procek jest wyżej rangą od zwykłego "znawcy"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Deca Norma Hellas

Następny temat

Prop mala pomoc...

WHEY premium