SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

E-stane

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8212

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 652 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41220
tuh to byl moj pierwszy cykl na czymkolwiek e-stane jest bardzo delikatny i powoli sie rozkreca zobaczysz ze sam bedziesz chcial zwiekszyc dawke na 50 mg dobra pompa zyly powyskakiwaly konkretnie ogolnie twardosc miesnia definicja sie znacznie poprawila , i sila na duzy plus...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29582 Napisanych postów 62958 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902654
kawal chlopa z ciebie a srodek bardzo delikatny.chwale podejscie bardzo profesjonalne, powoli do celu unikajac jak mozna efektow ubocznych poznajac reakcje organizmu. lec 2 puchy smialo przez 6 tyg wystarczylepiej krocej a mocniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14431
Psycho Dad - w okresie z fotki robiłem HST i nie ćwiczyłem oddzielnie przedramion
prosac - dzięki mój imienniku -->SOG

co do dawkowania E-stane to jeszcze zobacze ale napewno będą 2 puchy :)

Ból to kwestia nastawienia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14431
Czy dzienną dawkę E-stane brać za 1 razem czy dzielić na kilka mniejszych porcji?
Rozumiem że najlepiej szamać to do posiłku razem z np. esseliv tak?

No i jak brać esseliv - 3x na dobę po 2kap przez cały cykl, czy inaczej?

Ból to kwestia nastawienia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1142 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25547
możesz podzielić całodniową dawkę na mniejsze i przyjmować o stałych porach zaraz po posiłkach z esselivem. Dawka esseliv może być 3x2 ale wg. mnie styknie 2x2 / choć jak zwiększysz dawke e-stane to możesz zwiększyć dawke esseliv do tych 3x2.
Tu masz dodatkowo opis e-stane:

Dla najlepszych rezultatów ,przyjmuj kapsułkę o stałych porach.

Wielu użytkowników stosuje dodatkowo 10mg dawkę , godzinę przed ćwiczeniem , aby uzyskać najlepsze rezultaty


Zmieniony przez - Maximus_20 w dniu 2009-02-01 02:42:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14431
Dzięki Maximus, w zasadzie wszystko już jasne, powiedz jeszcze przez jaki okres po cyklu brać hepatil i w jakich dawkach?

Cykl szykuję na marzec/kwiecień do tego czasu przemyślę sprawę diety - low carb i treningu bo szykuje się do przeprowadzki i zmiany siłki gdzie będę miał dostęp do konkretnego już sprzętu zwłaszcza rowerków, bieżni itd. czego dotychczas nie miałem a co chciałbym wykorzystać przy zrzucaniu cm w pasie

Zmieniony przez - tuh w dniu 2009-02-01 16:01:58

Ból to kwestia nastawienia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Dokup chłopaku jeszcze jedno opakowanie e-stane i wal 6 tygodni co najmniej, cztery to zdecydowanie za krótko! ważysz sporo, więc razu 4 kapsy bym brał i leciał 45dni.

jak zrobiłem taki bf? jakoś szczególnie się nie wycinałem, zwykle mam taki. Generalnie staram się pilnować diety i nie jeść wielu śmieciowatych rzeczy (aczkolwiek odstępstwa od diety też się zdarzają, jak każdemu). Teraz troszeczkę wzrósł bf, ale niewiele.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14431
Tak będą 2 puchy E-stane tak jak wcześniej doradził już Maximus, polece conajmniej 6tyg - zobaczę jak bedzie mnie to klepać i wtedy albo zwiększę dawkę pod koniec do 50 albo przeciągnę cykl do 7, 8 tyg.

Bf aktualnie Ci trochę wzrosło - wiem, wiem... widziałem w Twoim poście/relacji Ładnie Cie robi ten prop.
Dzięki i powodzenia

Ból to kwestia nastawienia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 345 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9741
Pawson mam pytanko
jade wlasnie pierwszy cykl na epistane 2 puchy
1tydzien 30mg
2tydzien 40mg
3tydzien 40mg wlasnie koncze i jeszcze sie za bardzo nie rozkrecilo
jem po 10 mg epi do kazdego posilku esseliv 3*2 tabletki

moja waga 80kg
jem 5 posilkow dziennie
do cyklu oczywiscie bialko witaminy i mineraly olimp zincas forte magne b6 na noc i flexit drink
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
ale gdzie tu pytanie, bo ja nie zauważyłem

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Winstrol firmy Axio Lab

Następny temat

Nowosci z COMPETITIVE EDGE LABS

WHEY premium