SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

EVOLUTION OF BODYBUILDING - film dokumentalny - premiera: grudzień 2011 !!!

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

Ilość wyświetleń tematu: 8490

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie wiem jak mozna w ogole znalesc w tym podobienstwo do bigger stronger faster. sama tematyka nie czyni filmow podobnymi.

film wydaje mi sie smetny i nudny. moze innym sie spodoba ale mnie nudza filmy typu: powspominajmy, powiedzmy jakie to uczucie i pokazmy ulubione zdjecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Po taniości widzę Wątpię, by się szybko napisy pojawiły, bo naprawdę wąski target

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 187 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10136
jak shaw ray i gaspari mogli byc mr.oly ??? nie czaje tego dopisku runner up

Dojść do czegoś oby nie na skróty bo wtedy nagroda gorzej smakuje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 914 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42662
chodzi o to że byli blisko ale im się nie udało

Shawn Ray jest przekozakiem gdyż przez 12 lat pod rząd był zawsze w TOP 5 !

a w 96 powinien wygrać z Dorianem

Zmieniony przez - LucasPower w dniu 2011-09-19 08:45:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
13 lat
A przynajmniej raz był powinien wygrać, bo koleś serio niesamowita definicja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 914 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42662
eeeeee 12 lat pod rząd , pierwszy raz na Olympi miał 13 miejsce więc proszę o nie wprowadzanie w błąd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4140
seg poleciał dobra robota bardzo lubię takie dokumenty i ciekaw jestem jak wiele nie związanych z tematem ludzi to obejrzy.

****szykuje forme ponad norme***
****teraz***gg:9359530***"on"***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 565 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11561
ja111111 Arni był politykiem obecnie już nie jest. Z tego co wiem to wraca na ekrany kin :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 187 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10136
Dzieki lucaspower sog za info:)wlasnie ogladalem kilka filmikow z jego forma przed lat i powiem ze kozak

Dojść do czegoś oby nie na skróty bo wtedy nagroda gorzej smakuje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 914 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42662
Arnold będzie grał znowu w Niezniszczalnych 2 , będzie mieć bardziej rozbudowaną rolę , tak samo Bruce Willis oraz Jean Cloude Van Dame
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

29.09.2011 - Faftaq - Podstawy planowania indywidualnych programów żywieniowych

Następny temat

Żony kulturystów

WHEY premium