SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

EVLS Praga Pro 2016

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 23842

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2003 Napisanych postów 19861 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732128
Ramy jak sie prezentowal? Bonac rzeczywiscie zasluzyl na zwyciestwo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10075 Napisanych postów 30407 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728869
Same zawody Evls Prague Pro były tym razem organizowane bez pomocy ekipy,która robi także Mr Olympia i dało się to odczuć-widać na filmach.


Pod względem formy-zawodnicy naprawdę byli w wyśmienitej dyspozycji - może oprócz Brandona,bo on tak raczej spacerowo sobie przyjechał :)

Takie drobne niuanse na minus:



Zawodnicy schodzili sobie za kutryne trochę się osuszyć,poprawić brązer,bez pytania się sędziego.

Same wyjścia też były jakieś niepospieszne.
W pewnym momencie widac ,jak się wlókł na końcu Dexter-pewnie znał juz wynik i tak okazywał dezaprobatę?

To są profesjonaliści a nie amatorzy z Pcimia -wg mnie to jest niedopuszczalne.

Ogólnie wrażenia moje i innych osób to oglądających-zachowywali się czasem ,jakby wielką łaskę robili .


Na duży plus-wg mnie : oryginalny sposób przedstawiania kolegów przez Kevina-naprawdę się to podobało nawet osobom dość przypadkowo zajmującym się kulturystyką a fani byli zachwyceni.


Co do zawodników:

Roelly-po prostu potworna masa mieśni-w odniesieniu do sylwetki to wg mnie naajbardziej dopakowany kulturysta-nawet bardziej niż Big Ramy






Hayek poprawił sylwetkę i pozowanie ale tak ogólnie ma już taką specyficzną budowę nie gwarantującą mu wysokich miejsc.

Bonac - naprawde super,choć niknął trochę przy swoich kolegach.

Osladil-zajął dobre 6 miejsce ale to nadal niedoceniany zawodnik-przeważnie w innych miejscach zawodów jest bliżej końca.


Dexter klasa sama w sobie-w jego sylwetce wahania formy nie robią specjalnej różnicy-zawsze robi super wrażenie.

Lenartowicz-jakoś słabo wypadł-trochę się zdziwiłem jego miejscem ale ogolnie też formę miał taką trudna do określenia-niby dobrze ale czegoś brakowało.

Jellali też się prezentował bardzo dobrze ,choć trochę masy brakowało.

Ale na pewno był lepszy od Brandona


Rhoden-też świetne wrażenie bez względu na zajete miejse-trzeba to widzieć na żywo-wtedy się wie o co chodzi.







Zmieniony przez - masti w dniu 2016-10-03 18:41:19

Zmieniony przez - masti w dniu 2016-10-03 18:42:46

Zmieniony przez - masti w dniu 2016-10-03 19:16:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10075 Napisanych postów 30407 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728869
Trochę Levrone
Myśłałem ,że może choć kratę pokaże i trochę zapozuje




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10075 Napisanych postów 30407 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728869
Wg mnie tak-Bonac był lepiej docięty i do swojej sylwetki lepiej zbudowany-super proporcje

Wśród kibiców widać,że definicja jakaś super nie jest


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10075 Napisanych postów 30407 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728869
Zdjęcie Kevina jeszcze się znalazło na spotkaniu z pro -ale po chwili już go nie było :)




Z Madelen Myhr





Takie tłumy tam były :)





Klancir :)





Wolf był w humorze-jak nigdy






Bonac



Lenartowicz -ale nie dopchałem się do niego


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958547
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BodyPower Pro 2016

Następny temat

KONFERENCJA W POZNANIU- DIETETYKA SPORTOWA 04.06.2016

WHEY premium