SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

EURO 2012 GRUPA A

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 28019

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Ale ja nigdzie nie napisałem, że Smuda cokolwiek osiągnął. Wręcz przeciwnie - napisałem wyraźnie, że się zbłaźnił. Moim jedynym argumentem na pozostawienie go na stanowisku selekcjonera, to stabilizacja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17464 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196526
Sorry ale zostawienie trenera który nie potrafi dokonać powołań przede wszystkim przez swoje animozje do poszczególny graczy,skład wystawia defensywny gdy musimy wygrać mecz i brak zmian.To jest recepta jak udupić eliminacje

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Byłaby to kontrowersyjna decyzja, ale ja byłbym ciekaw jej skutków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8876 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75098
-Franiu, co u ciebie?
-A... Juz za pozno na zmiany.



Skutek by byl taki - wszyscy polscy pilkarze obejrzeli by MŚ w TV

Zmieniony przez - Balboa5 w dniu 2012-06-17 12:32:06

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 631
Ashardon
Ale ja nigdzie nie napisałem, że Smuda cokolwiek osiągnął. Wręcz przeciwnie - napisałem wyraźnie, że się zbłaźnił. Moim jedynym argumentem na pozostawienie go na stanowisku selekcjonera, to stabilizacja.


A po kiego ci stabilizacja jak nic nie mogą osiągnąc , im dłuzej bedzie selekcjonerem tym dłuzej bedziemy siedziec w gównie .. potrzeba nowego zagranicznego selekcjonera

"Trzeba coś stracić, by coś docenić,
żeby odzyskać, trzeba się zmienić"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
I co ten nowy ZAGRANICZNY cudotwórca zrobi? Po każdej imprezie zmieniamy trenera i po każdej kolejnej jest taki sam ch*j. Wyłammy się raz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8876 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75098
Ashardon, jak dobrze, ze to nie ty o tym decydujesz
Zrozum, że Smuda sie nie nadaje na selekcjonera, chcial z kadry zrobic klasztor, jak mu ktos cos powiedzial, pokazal charakter(Boruc,Zewlakow) to od razu wyrzucil go z kadry. Ten czlowiek juz niczego z kadra nie osiagnie

Zmieniony przez - Balboa5 w dniu 2012-06-17 13:03:59

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1208 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5847
No i kto by przypuszczał że czechy i grecja wyjdą z grupy? Tak samo było z finałem LM. czułem że może być niespodzianka i jest. Niestety piłka to nieprzewidywalny sport

Pomogłem? to daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 224 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1857
Ciekawe kto teraz?kasperczak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
Dobra beka z kopaczy PZPN
Ktos powinien zrobic porzadek w tym cieplym k***idolku jakim jest PZPN,
Franek CUDA, Zdzisiu Krecina, Lato itp polecic , a wraz z nimi Benisze Obraniaki i kryminalisci

cytat :

Reprezentacja Polski będzie grała u siebie - przed własną publiką - jupi!
Nie będzie musiała przebijać się przez eliminacje - jupi!
Wreszcie doczekaliśmy się czasów, że nie tylko o naszych bramkarzach mówi się dobrze za granicą - jupi!
Losujemy grupę śmie... chu ze słabiutkimi Czechami i Grecją - jupi!


A i tak sp******ili

Gnicie w chvj z ,,wielkich patriotów'' z flagami i murzynskimi psami na samochodach, jakos dzisiaj na ulicy nie widzialem ich za wiele,a wczoraj od cholery tego typu pojazdó ciekawe gdzie sie podziali ?
Chyba juz nie są patriotami

Ale co by nie bylo juz za 2 lata ! MISTRZOSTWA ŚWIATA !

.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Transmisja meczy EURO 2012

Następny temat

EURO 2012 GRUPA B

WHEY premium