SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

EURO 2012 GRUPA A

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 28023

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17464 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196528
Teraz trzeba się skupić na eliminacjach do mś w Brazylii,trzeba zatrudnić trenera porządnego z zagranicy,ale nie kogoś pokroju Benhakera tylko kogoś z najwyższej półki może wtedy coś te łosie osiągną .

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 896
I za 2 lata znowu faza, a po 3 meczach płacz i zgrzytanie zębów no może jeszcze długi u bukmachera :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17464 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196528
Pierw to musimy awansować, a to nie będzie takie proste bo w grupie mamy między innymi;Anglie,Ukraine czy Czarnogóre

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Nie jestem rozczarowany, bo przed turniejem zakładałem, że wyjdą Czesi...i Rosja z pierwszego miejsca
Pozdrawiam kolejną blond Greczynkę

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Jak można nie być rozczarowanym faktem, że nie wyszliśmy z takiej grupy grając u siebie? Ciężko w to uwierzyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
To użyłem złego słowa. Nie jestem zaskoczony, a nadzieje miałem do 70 min. meczu z Czechami.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17464 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196528
Ja się łudziłem tylko do 45 min po tym jak Lewy i spółka pomarnowała setki czułem że tego nie wygramy.Ta kibica Grecji to chyba była Afrodyta . Poza tym zdarzyło się kiedyś by gospodarz zajął ostatnie miejsce w najsłabszej grupie

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Komentator mówił, że Artemida, ale też mi przyszła do głowy Afrodyta

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17464 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196528
Artemida była boginią łowów,widać coś mu się pokręciło.

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
szkoda 200pln
co to za pilkarze co graja 45 minut
nawet pic sie nie chce ,czlowiek myslal ze bedzie mial troche radosci a tak jutro rano do roboty i choy
i tak bd czekac do nastepnego turnieju i sie jarac ze zayebisty sklad i ze bd inaczej



W wywiadzie dla TVP po meczu selekcjoner Franciszek Smuda zapowiedział, że to koniec jego przygody z reprezentacją.

Zmieniony przez - siwy__00 w dniu 2012-06-16 23:40:32
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Transmisja meczy EURO 2012

Następny temat

EURO 2012 GRUPA B

WHEY premium