SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

EURO 2012

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 25533

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 191 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 974
Cris Thung
Piłkarz obawiał się złamania kostki, ale prześwietlenie wykazało jedynie skręcenie. – To samo przytrafiło mi się, kiedy miałem 13 lat i miałem nogę w gipsie przez dwa miesiące – wyjaśnił. – Myślałem o tym momencie.

M'Vila wierzy w występ w finałach, ale mówi, że "Bóg tylko wie" czy uda mu się wyzdrowieć na mecz z Anglią 11 czerwca. Lekarz reprezentacji Fabrice Bryand powiedział: - Wstępne testy są dobre, nie ma złamania.

biegający napisał(a):
ja stawiam na Niemców. W EURO 2008, byli wg mnie faworytami i gdyby nie Hiszpanie to by byli mistrzami :D. Ale jako faworytów obstawiam jeszcze Holandię. Nie wiem jak się może ułożyć "drabina" po fazie grupowej ale chciałbym taki finał :D. Jak oba zespoły wyjdą z grupy śmierci to chyba taki finał będzie możliwy

http://www.marca.com/2011/12/02/multimedia/graficos/1322845366.html
Tu możesz przeprowadzić symulację drabinki fajna aplikacja :D. Ale trochę martwi, bo jak Polska wyjdzie z grupy (co jest oczywistością :D) to trafiamy na 1 lub drugą drużynę "grupy śmierci" ;/. Według mnie na Niemcy albo Holandie. Natomiast jest możliwy mój typ finały Niemcy-Holandia :D



Zmieniony przez - biegający w dniu 2012-06-01 15:11:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Coś około 2 tyg. temu. To miała być operacja, która pomoże mu wrócić szybciej do sprawności, a tu kicha
Cały sezon wracał po kontuzji i mu się odnawiał uraz na treningu, albo na meczu. Jego powrót był już przewidywany chyba z pieć razy i ciągle sie przedłużał.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
http://kanonierzy.com/shownews_id-25854_Operacja-Wilshere-a-przebiegla-zgodnie-z-planem.shtml 

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17484 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196590
Dzięki za info.

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14012
W ostatnim towarzyskim meczu MVila kontuzji doznał ale na Euro zagra, sparingi naszych rywali optymistczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
No to Ruscy postraszyli

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3038 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13220
Za to Czesi i Grecy poniżej oczekiwań jak narazie. Grupa do wyjścia z 2 miejsca coraz bardziej realna

United!! United!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
swego czasu mysmy też makarony 3-1 pykneli w towarzyskim

Rosja 3-0 z Włochami
ciekawe ile my z Andorą...

Zmieniony przez - siwy__00 w dniu 2012-06-02 00:21:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 191 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 974
Tak trochę z innej beczki spytam... zaopatrujecie się w jakieś informatory nt EURO? np: Vademecum Kibica (FAKT), FUTBOL, Skarb Kibica( przegląd sportowy)? Ja dziś kupiłem właśnie Vademecum, ale widziałem też FUTBOL.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7526 Napisanych postów 49534 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385562
Wg mnie Polska właśnie wyjdzie z grupy z 2 miejsca i licze ze Lewandowski pokaze klase i nastuka najwiecej bramek , chociaż w fazie grupowej



Zmieniony przez - rutkow w dniu 2012-06-02 09:40:31
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kontuzja kolana, zerwane więzadło

Następny temat

Chempions League Finał 2011/12

WHEY premium