SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

EURO 2012

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 25549

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
nic co jest wydane przez fakt nie moze byc dobre;) cos w radiu slyszalem o sk. moze podejde do empiku i zakupie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 7582 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16667
a kupił ktoś SPORT ? bo tam też dziś Skarb Kibica i nie wiem który lespzy bedzie :)

Być jak Steven !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 191 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 974
Steven_Seagal
a kupił ktoś SPORT ? bo tam też dziś Skarb Kibica i nie wiem który lespzy bedzie :)
Widziałem już różne wydania i mówie Skarb kibica najlepsze z najlepszych i w dobrej cenie- bierz w ciemno póki nie wykupią :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 7582 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16667
czyli z przegladem tak ?

Być jak Steven !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17484 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196590
Imo nie ma sensu tracić kasy na tego typu rzeczy,wszystko jest za free w necie wystarczy poszukać

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
wiadomo. ale tam wszystko pod ręką a 5zl nie majatek;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17484 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196590
Ja tylko napisałem jakie mam zdanie na temat tego typu rzeczy

ESPN FAIL: Jak zagra Messi na Euro 2012?
Były reprezentant USA, Alexi Lalas, został zaproszony do programu 'Mike and Mike' w ESPN, gdzie mówiono o Mistrzostwach Europy w Polsce i na Ukrainie. Nie uniknięto wpadki... I to jakiej!

Po krókiej dyskusji na temat turnieju, jeden z prowadzących powiedział: 'Myślę Alexi, że dla wielu amerykańskich fanów futbolu liczy się tylko piłka nożna lokalna, ale jeśli chodzi o wielkie nazwiska, to znają oni Lionela Messiego i Cristiano Ronaldo. Patrząc z perspektywy, jaki będą oni mieć wpływ na swoje drużyny na Euro?'.

Niestety Lalas nie mógł opanować śmiechu i opowiedział dyplomatycznie: 'Wiesz... Leo Messiego tam nie bedzie, on jest Argentyńczykiem'.

Smaczku dodaje fakt, że napastnik FC Barcelony właśnie udał się do... USA, gdzie reprezentacja Argentyny zmierzy się z Brazylią w towarzyskim spotkaniu.



)))

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1158 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24435
Ranking FIFA
Rosja miejsce 13 spadek o dwa oczka
Grecja miejsce 15 spadek o jedno oczko
Czechy miejsce 27 spadek o jedno oczko
Polska miejsce 62 w górę o 3 oczka

Czarno to widzę...


Zmieniony przez - arturro01 w dniu 2012-06-06 15:46:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
ten ranking o kant dupy mozna rozbić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
ranking to sie nadaje.

mam tu cos bardziej akutalnego: kto wygra euro, jak obstawiaja bukmacherzy? za 1zl: rosja 25, polska 40, czechy 55, grecja 60. ewentualnie kto zajmie 1 miejsce w naszej grupie: rosja 2,5; polska 3,5; czechy 4,5 i grecja 5zl
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kontuzja kolana, zerwane więzadło

Następny temat

Chempions League Finał 2011/12

forma lato