SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ELIMINACJE -VALE TUDO 25.X.03 + fotki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36552

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 590 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19316
Ciezko sie zdecydowac. Mi wszystkie walki Szamoty, Chmielewskiego i Domagaly. Zobacze na CD to moze sie zdecyduje

PHCthulhu
"Zwyciezca jest ten kto widzi odpowiedz dla kazdego problemu. Przegranym zas kto widzi problem w kazdej odpowiedzi."

PHCthulhu
"Zwyciezca jest ten kto widzi odpowiedz dla kazdego problemu. Przegranym zas kto widzi problem w kazdej odpowiedzi."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1088 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6093
mnie sie najbardziej podobała walka Materla - Janiszewski, szczególnie końcówka

you know what im say'n
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 366 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2887
Jak chcecie zmienic wizerunek vale tudo to w sumie najlepiej zaczac od prasy dla studentow i generalnie dla ludzi mlodych, ale nie gowniarzy, tam pracuja ludzie mlodzi z innym spojrzeniem na swiat itd, mozna poprobowac w prasie lokalnej, choc tam moze byc ciezko, wlasnie mailuje z dzinnikarzem polityki, jest bardzo zaiteresowany tematem tylko mowi ze artykol moze nie przejsc jesli choc troche po tym nie pojedzie...Ale zobaczymy to mlody chlopak i tez cos tam trenujei chetnie oglada prida:) Z mediami to trzeba maymi kroczkami a pozatym wiadomo ze jesli idzie sie do bardziej wplywowych i komercyjnych mediow to wiadomo ze zawsze zrobia z tego sensacje bo na tym zarabiaja, a najlatwiej wzbudzic bulwersacje wypaczajac rzeczywisty obraz, sprobuje sie skontaktowac z kims z jakis gazetek UW moze oni cos obiekywnego napisza...

DJ SPIN THAT SHIT!!!

Czasem trzeba ustąpić żeby wygrać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34974
Dalej nie kumam o co chodzi mam najnowszą wersję Windows Media Player i mi nie otwiera wyskakuje że jest jakiś bląd...



Pozdrawiam

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 383 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4614
No wiec wreszcie uporalem sie ze wszystkimi filmikami na stronie. kazdy link dziala i wogule jest luzik
serwy malo nie pekna w szwach ale jakos sie wszystko pomiescilo...
wielkie thnxy dla Francesco za wspolne krecenie i miejsce na serwie oraz dla Kondraha za swietne nagranie 4 pierwszych walk(sogi dla nich!)

co do najlepszej walki to rowniez jestem zdania ze "Materla vs Janiszewski" rzadzi na calej lini. polecam zassac!

ps. jesli chodzi o transfer to rzeczywiscie w dzien czasmi jest do*****a. dlatego polecam zasysac noca no chyba ze komus sie nie spieszy...

pozdr.

http://www.kapu.neostrada.pl
Brazilian Jiu-Jitsu Soca Team Poland:)

...::: Brazilian Jiu-Jitsu Soca Team Poland :::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 456 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15386
na filmie widac wyraznie, ze mniej wiecej w 8:02 janiszewki dostaje strzala, lecie na liny, szczecinianin poprawia kolankiem z wyskoku i potem jest duszonko. choc moim zdaniem warszawiak w perspektywie calej walki dominowal.

pozdr,
jakub

pozdr,
jakub

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4301 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35241
Wyskakuje mi jakis server error, o co chodzi

Tekst tygodnia: patrz profil

Tekst miesiaca: patrz profil

nie ma ch..a na Mariole,na pierwszej fotce za ch..a nie ma 43 w lapie,wyglada na niej jak zwykly gimnazjalista z gimbusa.-


Powiem tylko tyle że gdyby trzoda chlewna miała taką genetyke jak ty to bym został jej chodowcą.
-


a tak poza tym to dzisiaj chleje oj masakra bedzie juz czuje ze bede zygac i bedzie mi nieraz niedobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 383 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4614
no tak to czasmi jest z serwami neostrady.
sproboj pozniej...

http://www.kapu.neostrada.pl
Brazilian Jiu-Jitsu Soca Team Poland:)

...::: Brazilian Jiu-Jitsu Soca Team Poland :::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4301 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35241
Mam pytanie jak probuje sciagnac filmiki wyskakuje mi takie cos:

Kolory.tpi


Strona o podanym adresie nie istnieje!

Jeśli pojawiła się ta strona to oznacza, iż serwer WWW nie został poprawnie skonfigurowany.

Skorzystaj z porad na stronie WWW http://www.cc.tpi.pl/kolory/ jeśli jesteś webmasterem podanego przez ciebie adresu www.


Tekst tygodnia: patrz profil

Tekst miesiaca: patrz profil

nie ma ch..a na Mariole,na pierwszej fotce za ch..a nie ma 43 w lapie,wyglada na niej jak zwykly gimnazjalista z gimbusa.-


Powiem tylko tyle że gdyby trzoda chlewna miała taką genetyke jak ty to bym został jej chodowcą.
-


a tak poza tym to dzisiaj chleje oj masakra bedzie juz czuje ze bede zygac i bedzie mi nieraz niedobrze

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mariusz Pudzianowski mistrzem walki wręcz ..???

Następny temat

Gi!!

WHEY premium