SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ELIMINACJE -VALE TUDO 25.X.03 + fotki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36611

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1088 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6093
oj warte! ten koleś co miał na spodendkach napis "rambo" z drógiej strony miał napis "jesus" (dziwne spodenki) tyle że jak wychodził do klatki to w koszoolce z napisem "wild power" i takim krzyzem co zdaje mi sie było zmodyfikowaną wersja "white power", nie przepadam za takimi akcjami. na szczeście to jedyne co moge koelsiowi zarzucić bo walczył naprawde dobrze. bardzo dobrą robote odwalił Mirek który to wszystko zorganizował bo pomyślał chyba o wszystkim..

you know what im say'n
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 91 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3019


W serwisie informacyjnym na TVN24 o godz. 8:00 pokazywali reportaż o vale tudo. I jak to media krytykowali vale tudo że to brutalne, nielegalne zawody, odbywające się "po cichaczu" na obrzeżach Warszawy na które można wejść tylko po znajomości, ale zawodnicy i widzowie chcieli przekonać że to sport anie bezmyślna mordo bicie w jakieś klatce.
Podsumuwując media zawsze dodadzą swoje błędne komentarze wynikające z ich nie wiedzy o takich turniejach.

ps. Dawajcie fotki itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1088 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6093
kondrah: jak masz kasete Mini DV to przynieś w poniedziałek na trening to razem z Kapu zrzucimy to na kompa (już mamy nagrane z dwóch ujęć )

you know what im say'n
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10472 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80831
z walk do 70 kg to 1 mi sie podobala Szamota vs Trendowski(chyba) ktora byla przez 5 minut strasznie nudna jak dla mnie ,dogrywka byla nudna ,ale potem nastapil zwrot akcji kiedy Szamota przyjal mocny cios na twarz ,ktory podchodzil pod "nokaut" wywrocil sie gosc do niego podlecial ,mirek tez podbiegl zeby ewentualnie przerwac walke gdyz szykowal sie nokaut i wtedy Szamota zalozyl Trendowskiemu balache i wygral walke -to mi sie podobalo

czyżyk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to bylo za***iste...ale najciekawsze starcie bylo to najpierwsze...z lokciami, rzutami, ciosami w genitalia, dzwigniami na kark, wazelina itd..

--<<>>--BJJ Siedlce KLAN--<<>>--
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 383 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4614
O zesz ****a!!!
ale mnie ta TV w****ia. najpierw jak robia reportaz to sa mili i wogule a potem w tv jada po vale tudo rowno. i to jeszcze takie kretynskie txty typu ze "ukryta impreza na obrzezach wawy na ktora mozna sie dostac tylko po znajomosci..." nie no niemoge. a ja naiwnie liczylem ze tym razem bedzie inaczej...

ps. zobaczymy co pokaza w "Raporcie". teraz juz chyba wiem...

http://www.kapu.neostrada.pl
Brazilian Jiu-Jitsu Soca Team Poland:)

...::: Brazilian Jiu-Jitsu Soca Team Poland :::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10472 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80831
o ktorej to bedzie w tv?i na jakim programie

czyżyk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1088 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6093
mowgli: ty sie nie smiej bo to ja mialem to nieszczescie ze mnie Mirek wytypowal do pokazywania tych dziwnych rzeczy, sam powiedz jak pokazac ze zabronione jest smarowanie sie wazelina poza tym to nie wiem czy oglądałeś taki film "gracie jiu jitsu in action" tam jeden typ, zdaje sie kickboxer do walki z rorionem wysmarowal sie caly wazeliną. a grejsi powiedzial ze to mu tylko ułatwiło zapięcie mata leao.

jezeli chodzi o walki to mi sie najbardziej podobała pierwsza w wadze do 100 kg. szczególnie Michał Materna.
a z innej paki to ciekawy jestem po co na takich zawodach startował kickbokser ( w wadze do 70) który praktycznie nic nie pokazał bo odrazu brali go w parter i tam kończyli.



you know what im say'n
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak przyjada na finaly (tzn tv ta przyjedzie) mozna by im bylo zoorganizowac lepsze miejscowki jak tak sensacji pragna....np w wewnatrz klatki a o tym ze to byly kulturalne i legalne zawody moglo by chociaz swiadczyc zachowanie zawodnikow(wiekszosci) po walce, interwencja Mirka (z tym brakiem klepania), przedstawienie zasad, obsluga medyczna itd...


--<<>>--BJJ Siedlce KLAN--<<>>--
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 383 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4614
Jagnik: na TVN24 jak zwykle(co pol godziny) - teraz o 11 chyba bedzie

http://www.kapu.neostrada.pl
Brazilian Jiu-Jitsu Soca Team Poland:)

...::: Brazilian Jiu-Jitsu Soca Team Poland :::...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mariusz Pudzianowski mistrzem walki wręcz ..???

Następny temat

Gi!!

WHEY premium