SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ELIMINACJE -VALE TUDO 25.X.03 + fotki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36543

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 904 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6674
sorry ze bez podpisow, ale nie mam na to sily;)

KdH/BJJ/WWA

KdH/BJJ/WWA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1088 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6093
fajne fotki szczegulnie podoba mi sie ta gdzie "kongo" robi slama

you know what im say'n
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kurcze jak ja żałuje ze nie miałem aparatu.ciekawe kiedy na mma4u pojawią sie filmiki z walk albo cała gala.nie moge dać ci soga ale dzieki za fotki są zaj...ste.jak byś coś wiedział o filmach z tej gali daj znać.pozdrawiam.

"Kto odważy się - zwycięża"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 405 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7056
panowie gratulacje za zdjecie.polecialy sogi dla was.mam nadzieje ze w przyszlym roku bedzie wiecej takich imprez.i ze vt niebedzie przedstawiane w "taki "sposub w mediach czekam na finaly w grudniu

ZYJ SZYBKO - UMIERAJ MLODO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 383 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4614
Antonjo & Kondrah: super fotki!!! gdybym mogl dawac SoGi to bym dal nawet 10

rotiv: jak juz pisalem wczesniej filmy z walk najprawdopodobniej pojawia sie normalnie na serwach do zassania dzis albo jutro

Narwaniec: imprez pewnie bedzie wiecej bo nastepne eliminacje podobno zapowiadane sa juz na styczen!!!!!!!

http://www.kapu.neostrada.pl
Brazilian Jiu-Jitsu Soca Team Poland:)

...::: Brazilian Jiu-Jitsu Soca Team Poland :::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2914 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39362
dorzucam jeszcze sogi dla kondraha i jagnika


_SFD JUJITSU TEAM_
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
za***iste fotki

HIT & HIIT Jedi
http://www.mma.sfd.pl/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oto fragmenty artykułu z dzisiejszego SUPER EXPRESSU(2strony):::

W KLATCE NIE MA PRZEBACZ!!!Pot,krew i brutalni faceci:

Vale tudo,czyli(prawie)wszystkie chwyty dozwolone...
Zawody w walce wręcz to w Polsce nowość.Moda na nie przyszła z Japonii i Zachodu.W sobote w stolicy odbyły się drugie eliminacje nieformalnego Pucharu Polski.

Michał Kowalski(26 l.):chuderlak z rozwianym włosem,barman.Naprzeciw niego Antek Chmielewski(21):kawał faceta,judoka.Wpier... mu!!Dokop!-widownia dopinguje Antka.Mała klatka,wrzeszczący tłumw powietrzu zapach potu.Z boku grupka lekarzy gotowych ratować tego,kto o własnych siłach z klatki nie wyjdzie.Michał to spokojny chłopak.Praca,dziewczyna,znajomi.Tylko krew w nim buzuje.
-Urodziłem się żeby się bić-przekonuje a czerwona strużka krwi spływamu z rozkwaszonego ucha.-Jest we mnie bestia!Ale nie chcę się naparzać na ulicy,tam nie obowiązują reguły.Tu zasady są proste i jeden przeciwnik....

...ciemna sala,niewielka klatka,widownia jednolita:młodzi faceci z szerokimibarami,ładne dziweczyny w skórzanych kurtkach z wideo kamerami w dłoniach.Piski ,krzyki,wszystko w rytm hiphopowych kawałków...

...to nie jest tak jak piszą:walka bez reguł,mordobicie.Większośc osób które wchodzą do klatki to sportowcy.Jeśli ktoś coś trenuje,krzywdy nie da sobie zrobić-przekonuje Grzesiek Trędowski,który startował w wadze -70

...mówi też:nie jesteśmy tępymi mieśniakami z twardymi łbami i bicepsami....

...no to po co im te klatki??-Żeby się sprawdzić,rozumiesz?Tu bijesz się jak umiesz,wszystko mozesz wykorzystać:judo,zapasy i boks.

...ładuj go,ładuj!Złap go za jaja!!!-Widownia szaleje i krzyczy chociaz w małej salce trudno oddychać....

ode mnie--->>>nie będę zrzynał całego artykułu bo tak chyba nie wolno ale kupcie sobie SE za 1.30 bo sporo jest tam fotek no i troszkę ten autor się rozpisał...ocencie sami...przytoczę jednak na koniec jeszcze wypowiedz b.prezesa PZB:::
-Nie wróżę vale tudo kariery w Polsce.Nie można tego porównać z boksem.Nie sądzę także abytymi walkami zajeła się prokuratura.Po pierwsze dlatego że dochodzi do nich w zamkniętych klubach a nie na ulicy.Poza tym uczestnicy walczą na własna odpowiedzialność.Prokuratura mogłaby się tym zacząć interesowac gdyby np.doszło do uszkodzenia ciała.Ten fakt musiałaby jednak zgłosić osoba poszkodowana.Dopuki tego nie zrobi to sądzę,że organa ścigania nie będą się tym zajmowac....

...to tyle odemnie...fotki mam kiepskie bo robione z daleka ale jak dorwę wieczorem skaner to wrzuce ...co mi zależy<<nie umywają się do tych co już są>>...pozdrawiam....

..Be PROUD of who YOU are!!..
-=<<>>=-BJJ SiEdLcE KLAN-=<<>>=-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 383 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4614
to samo z fotkami jest na stronie super expressu:
http://www.superexpress.pl/iso/Dzisiaj/Wiadomosci/Kraj/kraj_2.shtml

pozdr

http://www.kapu.neostrada.pl
Brazilian Jiu-Jitsu Soca Team Poland:)

...::: Brazilian Jiu-Jitsu Soca Team Poland :::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
no przynajmniej nie jest już tak źle w tym art. jak ostatnio.

HIT & HIIT Jedi
http://www.mma.sfd.pl/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mariusz Pudzianowski mistrzem walki wręcz ..???

Następny temat

Gi!!

WHEY premium