SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

EC cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4448

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
wiec jak ta efdryne(tussipect w tab) tzreba recepte ?


Aptekarz
Moderator dz.Doping

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
nie trzeba opakowanie kosztuje jakies 2.50zl

Borsuk Kucharz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
zero recept to jest zwykły lek na kaszel )

spróbuj king ja np dzis robilem trica i ****aaa takiego pompowania jeszcze nie mialem!!!

Pozdrawiam

KAIN
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1674 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 73472
Podobno za jakis czas ma jednak byc na recepte.podobno juz teraz w niektorych aptekach moga ci nie sprzedac.

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2366 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6196
To znajdzie się coś innego albo narobi zapasów

Moderator dz. Trening
Pozdrawiam wszystkich!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
wielkie dzieki a zawsez myslalem ze efedryna jest na recepte,i chyba jest tylko jej pochodna jak tussipect nie jest

Aptekarz
Moderator dz.Doping

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
Sebapl na początku się dziwiłem że musiałes dla efektu brac az 10 tab tussipetu.
A teraz już rozumiem wale na razie po 3-4 juz drugi tydzien i wlasnie juz zaczyna to nie dzialac na mnie kurde chyba sie organizm przyzwyczail doo efedryny.
Mam pytanie jak brales te 10 tab jakie efekty i czy zaobserwowales jakies rozdraznienie (takie ogolne)?

Pozdrawiam

KAIN
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cześć
o rany, sorki Panowie, że ja, używając terminologii katolickiej, wierzący a niepraktykujący w tej dziedzinie (aczkolwiek żądny wiedzy) się grzecznie zapytowywuję, ale czy wy mówicie o tym słodkim syropku na kaszel który mi nieraz moja mama podawała?!?!? tylko, że ja akurat jak go brałem to nie ćwiczyłem...
pozdrawiam

Pite(r)
"dla podkreślenia wagi moich słów siłacz palnie pięścią w stół"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
dokladnie o tym samym tylko w tabletkach, bo podobno w syropach sa jeszcze jakies wieksze swinstwa niz w tabletkach:>

Borsuk Kucharz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to ładnie, wygląda na to, że zostałem pełnoprawnym członkiem działu "Doping" . nigdy bym nie przypuszczał, a jednak...
dzięki za info i pozdrawiam

Pite(r)
"dla podkreślenia wagi moich słów siłacz palnie pięścią w stół"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Clenbuterol

Następny temat

Spalanie tłuszczu

WHEY premium