SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ECA 30+

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5201

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 545
witam czy to jest ten spalacz diamond labs z efedryna???

Dostepny na ebau.co.uk

diamond labs Eca 30+
sklad
EPH 30mg
Caffeine 210
Aspirin25
naringin 100
dicalcium phosphate 55.

Czy to juz nowy spalacz bez efki pod ta sama nazwa???

Never to hard!!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 696 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38106
Tam jest efedryna , a w dopingu używa się chlorowodorku efedryny , to jest jednak różnica. Podsumowując ten spalacz jest do kitu.Szukaj jakiejś innej efki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 545
dzieki

Never to hard!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 340 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2713
Runner, a jaka efka według Ciebie jest w diamondzie? Albo co według Ciebie znaczy "efedryna"?
Bo według mnie - nie tylko (nie tylko po etykiecie, ale przede wszystkim działaniu) jest tam hcl.

Mam porównanie z syropkiem z hcl + kofeina + naringina i śmiem twierdzić że diamond działa dokładnie tak samo lub nawet mocniej.

Zmieniony przez - Rout66 w dniu 2013-05-25 15:19:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Runner21
Tam jest efedryna , a w dopingu używa się chlorowodorku efedryny , to jest jednak różnica. Podsumowując ten spalacz jest do kitu.Szukaj jakiejś innej efki.


No różnica jak wuj. Tylko ciekawe czy potrafisz wydedukować po nazwie "efedryna" czy akurat jest tam 'efedryna free-base' czy w efedryna*HCl. Jak nie to po co się odzywasz?

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 696 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38106
neevsky
Runner21
Tam jest efedryna , a w dopingu używa się chlorowodorku efedryny , to jest jednak różnica. Podsumowując ten spalacz jest do kitu.Szukaj jakiejś innej efki.


No różnica jak wuj. Tylko ciekawe czy potrafisz wydedukować po nazwie "efedryna" czy akurat jest tam 'efedryna free-base' czy w efedryna*HCl. Jak nie to po co się odzywasz?

Neevsky , brałem ECA z Diamonda i brałem ori efkę Arsana i po Diamondzie żadnego efektu , więc mówię jak jest z własnego doświadczenia. Poza tym na anglojęzycznych forach wyczytałem ,że tam jest ta zwykła efedryna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 346 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7417
tez bralem diamonda, porownujac z unexo to nie siedzi tam efka, poszukaj unexo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 340 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2713
vvr ja proponuje zebys sie nie wypowiadal, bo diamonda nie brales, a unexo proponujesz kazdemu na priv, dziwie sie ze za handel jeszcze bana nie wyłapałeś

p.s. runner, Ty sam nie wiesz o czym piszesz chyba, a już na pewno nie wiesz sam co masz na mysli piszac "zwykla efedryna"... btw jaka to jest ta zwykła? podaj formę, bo w diamondzie jest hcl

Zmieniony przez - Rout66 w dniu 2013-05-27 17:43:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 545
wziolem wczoraj jedna tabletke i dzis przed treningiem okolo 30min, nie czuje za bardzo nic ( ostatnie 2 tyg bralem clena) ale podczas biegania na koniec treningu biegalo sie luzacko 40min bez zadnej zadyszki.

Never to hard!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 340 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2713
Jeśli masz diamonda stosuj 2 kap. przed treningiem tylko, a w DNT 1 kap. rano i 1 popołudniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 545
2 na raz???

Never to hard!!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

koniec cyklu deca + teść. Kreatyna?

Następny temat

jacek czech -sterydy anaboliczne

WHEY premium