SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziwne uczucie po zastrzyku.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3728

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 267 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5912
Filipo a propa koles nie mial podobno.. i mowil ze drozej mnie wyjdzie. Za tego zaplacilem iles tam i starczy mi na jakies 8 tyg. A propka bym ladowal co 2 dzien. Zobaczymy za pare tygodni :) Moze kiedys cos innego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 277 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14384
Tak ale widzę że dalej nie masz pojęcia o koksach. To nie chodzi o to że drożej wyjdzie, jak się chce koksować to trzeba się liczyć z wydatkami, moim zdaniem tylko spier**lisz ten cykl. I byś musiał bić co 2 dni bo jest krótki estr, a nie że tak jest wygodniej jak przybijesz co 5. Ajj no nic zobaczymy co zostanie po cyklu, i jak walisz mixa to na pewno nie 8 tyg bo to bez sensu.

Patrz komu ufasz ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 267 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5912
No niee mam 2 flakony :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 267 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5912
drRzezio, te strzały są jednak bolesne. Dupa boli w chu.. Kumpla też. A za chwile do pracy.. Masakra.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
bo jest duże stężenie i tyle... a drrzezio to już pro koks on nie czuje takich ilości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1915 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11783
Mnie nic nie boli. Raz mi się zdarzyło, że Cypek z Flor Medico tak napierdzielał że po strzale tydzień chodzić nie mogłem. A ten produkt dla mnie jest bezbolesny. Albo zły strzał albo może masz jakieś uczulenie na testa. Niektórych podobno sam Prop boli.


Chociaż jak zaczynałem to pierwsze strzały tak z miesiąc/dwa mnie faktycznie bolały. Pewnie organizm musi się dostosować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 267 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5912
Pewnie tak. Zle nie bylo zrobione bo kumpla tez boli ze ledwo siedzi ;P Rozmasowalem troche i jest lepiej. mam nadzieje ze kolejne beda slabiej bolec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 267 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5912
2 dzien dupa booooooli !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1915 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11783
Będziesz żył.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 267 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5912
Mam nadzieję.. Muszę rosnąć !!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co do retencji wody...

Następny temat

M-drol dawkowanie

WHEY premium