SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziwne uczucie po zastrzyku.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3676

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1915 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11783
Ten teść nie boli i nie ma żadnych rumieni, napuchnięć itp. Jedynie nie chce mi się wierzyć, że jest tam takie stężenie jak na opakowaniu napisali.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 964 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10363
Rzezio może to po prostu był z***any strzał ja jak już pisałem wcześniej przez kilka dni miałem jakby kulkę w mięśniu

Myję naczynia tak dynamicznie, że liczę to za trening cardio

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 267 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5912
Hmm myslisz ze nie ma takiego ? Omnadren ma 250 np. wiec dali mnie olejku i dorzucili 100 :) No ciekawy jestem jak jutro bedzie. Teraz juz w sumie nic nie czuje. Ja robilem kiedys kumplom zastrzyki i mam ogarniete lepiej niz nie jedna piguła :D Ale samemu sobie troche lipa w ogole w posladek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 964 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10363
to zrób w udo też wchodzi elegancko

Myję naczynia tak dynamicznie, że liczę to za trening cardio

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1915 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11783
Olej jest dobry, bo obecnie biję takiego samego. Wina musiała być w strzale. Pewnie helikopter zrobiłeś. W poślad samemu ciężko bez ruszania igłą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 267 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5912
Wlasnie boje sie w udo :P Gdzies wyczytalem ze mozna trafic miedzy miesnie. Pozatym nie wiem dokladnie w ktore miejsce.. Na posladku to gorne zewnetrzne czesci a w udzie nie wiadomo. Kolega bije w barki ale tez jakos mi nie podchodzi. Moze Triceps ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 267 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5912
Noooo Obrocila mi sie faktyczne ! Nastepnym razem bede ostrożniejszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 277 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14384
I nie posłuchałeś się co do tego propa... ale retencje na wakacje będziesz miał elegancką
PS: Dill zawsze będzie Cie namawiał żebyś jak najwięcej środków od niego kupił, mój partner treningowy tak poleciał z pierwszym cyklem, to był w zasadzie podwujny cykl i poszło u niego 8środków licząc 3 w jednym teściu

Patrz komu ufasz ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2482 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20068
Gdzie było napisane że można trafić między mięśnie i co wtedy sie dzieje He He daj link do tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 267 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5912
Ten tesc chyba bedzie ok, bo tylko raz w tyg lub co 5 dni. A taki art znalazlem naprawde, koles napisal ze robil w udo i trafilmiedzy miesnie, wstrzyknal i mial jakis stan zapalny czy cos. Ja tam nie ogarniam tego jeszcze i lykam jak leci co mi napisza ;D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co do retencji wody...

Następny temat

M-drol dawkowanie

WHEY premium