SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik posilkow , kilka pytan

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1055

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 230 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1001
Witam,
kupilem wage i dzis zaczalem wazyc swoje posilki. Wszystko co wchlaniam najpierw waze :)

Jestem na diecie low carb

Po wpisaniu swoich danych i rzeczy ktore zjadlem do kalkulatora (ale on niewygodny w uzyciu :), moze kiedys jak bedzie czas napisze cos bazujacego na www) wyszedl mi taki rezultat:













Dzis jeszcze po areobach wypije drinka bialkowego matrix z mlekiem

=============

I teraz pytania:
1. Lykam 2x dziennie do sniadania i okolo 16:00 kapsulke omega3 Jak to wprowadzic do tabelki? Na ulotce, olimp podal mi informacje o tluszczach ale nic o kaloriach. Ile ma jedna taka ampulka?
Jedna kapsulke dziennie WMC (wapn-magnez-cynk) umialem sobie wprowadzic :)


2. Dzis gotowalem danie w ktorym uzylem 100ml wina bialego, ktore na patelni mialo odparowac, pozostawiajac posmak. Jak to uwzglednic w bilansie dnia?

3. Wedlug tego kalkulatora przyjalem tylko 38% dziennego zapotrzebowania na kalorie. Nie glodze sie. Zjadlem sniadnie i obiad na 2 raty. Pilem w miedzy czasie czarna herbate nieslodzona.
Po treningu wypije jeszcze bialko.
Czy mam sie zmuszac do wiekszej ilosci jedzenia czy przy duzej nadwadze po prostu tak jesc jak do tej pory?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 230 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1001
Nikt nic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1139 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8505
Czy mam sie zmuszac do wiekszej ilosci jedzenia czy przy duzej nadwadze po prostu tak jesc jak do tej pory?

Musisz. To, że Ty nie czujesz głodu nie oznacza, że organizm ma odpowiednią ilość kcal do funkcjonowania. Sięgasz koło 140kg i chcesz spożywać koło 1500 kcal. ja mając kiedyś 105kg redukcję zacząłem jedząc prawie dwa razy tyle.

Popraw więc i dopiero daj do sprawdzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 230 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1001
A inne pytania odnosnie kapsulek omega3 i odparowanego wina?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 230 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1001
Hallo, hallo :)
czy ktos powie jak uwzglednic kapsulke omega3 w dziennym bilansie?
Wazy okolo 1g. Mam wziac 1g tluszczu tak jak w przypadku oliwy z oliwek?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta i wyrzezbienie dolnych parti brzucha !!!!!!!

Następny temat

Indeks glikemiczny w posilkach prze-,po-,pozatreningowych

WHEY premium