SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziadek na koksie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4276

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 30 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3117
1. WIEK:46
2. WAGA:75
3. WZROST:173 
4. WYMIARY: 
-biceps:37
-klatka:107
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI:1 rok
6. DIETA: 
W -406
Tł- 96
B- 190
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:1 testosteron 9 miesięcy
8. TRENING: 4-5 x w tygodniu 
9. CEL CYKLU: masa siła 
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 1 miesiac temu 
11. POZIOM BF%: 
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): ekto
13. STAN ZDROWIA: dobry 
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:owłosienia 
15. PPM (podstawowa przemiana materii): 
16. WYNIKI SIŁOWE: 
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 30 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3117
Dzięki bardzo ,badań nie robiłem właśnie już jakiś czas ,będę musiał się wybrać w końcu.
Gen może mam ,nie wiem ale ciężko mi w budowaniu masy na odpowiednio niskim poziomie BF , ale to pewnie spowodowane jest tym że interesuje mnie sylwetka estetyczna więc wolę powoli ale jakościowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 30 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3117
Cześć
Długo się zastanawiałem czy rozpocząć ten temat jestem na forum od jakiegoś roku ale generalnie tylko czytam i się doszkalam.
W tamtym roku po powrocie z wakacji uznałem że chcę zmienić coś w swoim życiu pomimo 46 lat i zacząłem chodzić na siłownię ,wykupiłem dietę zacząłem chodzić 4 x w tygodniu na siłownię i zacząłem wbijać teścia .
Przez 9 miesięcy moja waga skoczyła z 60 kg do 72 i powiem szczerze że moja samoocena poszybowała w górę .
Po 9 miesiącach postanowiłem zrobić odblok i to było najgłupsze co mogłem zrobić ,no ale zrobiłem .
W trakcie odbkoku zacząłem czytać ze w moim wieku to już ten odblok tak naprawdę jest bez sensu więc miesiąc po nim wszedłem znowu na bombę ( wiem że za wcześnie ) ale z tego cyklu już tak naprawdę nie chce schodzić .
Post zakładam bo widzę że ludzie tutaj naprawdę starają się pomagać i pomimo tego że prowadzi mnie mój miejscowy dil to pewniej się będę czuł jak będę weryfikował informacje .
Przez 9 miesięcy na testosteronie robiłem badania na prolaktynę i estrogen , prolaktyna była w normie ale estro wywalone 4 x ponad bylo ok 160 gdzie norma do 40 .
Miejscowy dil poradził brać arimidex pół tabletki co 3 dni więc tak brałem .
Teść leciał w dawce 600 tygodniowo.
Nie miałem żadnych skutków ubocznych w sumie przez ten okres .
Teraz jestem na cyklu 600 deki i 600 teścia bite w poniedziałek i czwartek po 300 z każdego środka i cabaser pół tabletki co 6 dni .
Problem mam taki że nie mam żył i ciężko jest mi pobrać krew , jak robiłem badania na cyklu to pielęgniarka się wkuwała 45 minut aż się spociłem z tego wszystkiego, ona zresztą też
Pytanie mam takie jako że 600 teścia już brałem i nie miałem żadnych skutków ubocznych i fajnie się czułem to zastanawiam się czy tej deki nie jest za dużo .
Cykl leci już tydzień i jak narazie jest ok ale wiadomo że to jeszcze nie ruszyło pełną parą .
Deke chce pociągnąć do grudnia a później już z niej zejść i lecieć na samym testosteronie.
Ogólnie to jestem strachliwy i na nic więcej jak teść i deka się nie zdecyduje .
Pytanie moje jest takie czy ta dawka deki nie jest za duża .
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 399 Wiek 43 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2352
Ja bym dal zdecydowanie mniej tej deki 300-400mg. Ogolnie spore dawki juz jak na tak krotki staz na silce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Stosunek 1:1 nie jest zły , byle trzymać prolke w normie, ale 400 mg tez robiłoby robotę .

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 30 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3117
Dzięki panowie za odpowiedzi no właśnie to nie wiem co robić zmniejszyć dawki czy narazie leciek tak jak jest ?
Jestem już po 3 strzale i wziąłem wczoraj pół cabaseru to mam nadzieję że prolka nie wystrzeli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Daj 400 DD, zawsze można zwiększyć w razie w.

Polecam temat do przeczytania .
https://www.sfd.pl/50_lat_i_sterydy-t1157075-s32.html#post-18417932 
1

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 30 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3117
Ok dzięki temat zaraz przeczytam a powiedz mi jeszcze ,jak w 2 cm jest 600 to ile ja mam nabrać do strzykawki żeby wyszło te 400 hehe.
Może głupie pytanie ale nie wiem .Z 1,5 centa ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94743 Napisanych postów 364723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669905
Też bym zszedł z dół z tej deki i mniej caba bo zaraz wyzerujesz prolaktyne

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 30 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3117
A tego cabasers to ile brać ? W takim razie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
W 1 ml jest 300 mg. Czyli tłumacząc na chłopaki rozum 1 ml to 10 kresek na strzykawce wiec 1 kreska to 30 mg wiec bij 7 kresek , czyli 0,7 ml Haha
2

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 30 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3117
No tak mesja1905 hahaha jak mi to napisałeś to sobie pomyślałem kuźwa jakie to proste :)
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Długo tren+enan przejście na prop+NPP

Następny temat

Odblok

WHEY premium