SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziadek na koksie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4280

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94878 Napisanych postów 364877 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670328
0.5 tab co 14 dnie będzie pewnie aż nadto
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 30 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3117
Ok dzięki Łodzianin1 tak zrobię ,wiedziałem żeby zweryfikować ten cykl bo czytałem że cabaser to bardzo silny lek a ilość deki też mi się wydawała jakaś zawyzona na moją wagę i staż
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
W razie jakiś pytań , pisz dalej w tym temacie poniżej . Zdrowia .
1

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94878 Napisanych postów 364877 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670328
Cabaser to naprawdę mocny lek ja przy 600 deki i 600 trenu 0.5 tab co 10 dni i prolka w dolnej granicy
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 30 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3117
Ok dzięki Panowie będę w kontakcie napewno .
Na ostatnim cyklu zrobiłem 12 kg z czego 10 po odbkoku zostało mam nadzieję że po tym też z 5 kg złapie bo później już na samym teściu chce lecieć .
Zawsze to lepiej weryfikować cykl a widzę że jesteście pomocni a bałem się napisać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 220 Napisanych postów 607 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 41867
krotki staz ,dawki za wysokie, bo dill chce zarovbic :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94878 Napisanych postów 364877 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670328
Procesor
Ok dzięki Panowie będę w kontakcie napewno .
Na ostatnim cyklu zrobiłem 12 kg z czego 10 po odbkoku zostało mam nadzieję że po tym też z 5 kg złapie bo później już na samym teściu chce lecieć .
Zawsze to lepiej weryfikować cykl a widzę że jesteście pomocni a bałem się napisać :)


Od tego jest to forum
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Procesor
Ok dzięki temat zaraz przeczytam a powiedz mi jeszcze ,jak w 2 cm jest 600 to ile ja mam nabrać do strzykawki żeby wyszło te 400 hehe.
Może głupie pytanie ale nie wiem .Z 1,5 centa ?

Takie "zaraz" może Ci zająć trochę czasu małolat ;) U mnie przy 500 teścia i 400-450 DD pół caba co 2 tygodnie i było ok.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 30 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3117
Tak zrobię z tym cabasarem ,dobrze że temat założyłem bo bym zbił prolaktynę do zera i bym chodził zamulony,twój tekst Arek cały przeczytałem jak siadłem któregoś wieczora to czytałem co wieczór przez parę dni ,tak się wkręciłem hehehe
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 30 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3117
Nawet się coś tam udzieliłem w twoim temacie i jeśli się nie mylę dostałem pocisk od mesji1905 hahaha
Ale sprawa się wyjaśniła i przybiliśmy sobie piątkę :):)
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Długo tren+enan przejście na prop+NPP

Następny temat

Odblok

WHEY premium