SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dysproporcja , Problem z nogami

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 689

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez nightingal z działu Trening dla zaawansowanych.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6
Witam, ostatnio dopiero dotarło do mnie , że mam słabo rozwinięte nogi zwłaszcza łydki , ćwicze planem na mase.Zawsze przykuwałem uwagę tak jak każdy niedouczony praktycznie do bicepsa i klatki piersiowej a nogi to z 2-3 razy na miesiąc ;/ Staż 2 lata wiek 17 lat, waga około 98kg. Cel: rozwinięcie masy mięśniowej nóg , na górnej części mi nie zalezy bo świetna jest. Proszę o porady. 1- ile razy w tygodniu trenować nogi[ z jakimi odstępami na regeneracje ] czy łydki osobno a uda osobno? Ćwiczę w domu ale mogę wziąść karnet na siłownie. Czy można ćwiczyć np: łydki 1 dzień a następny uda i tak przeplatać non stop, dobry to plan czy nie bardzo? Proszę o porady...... ;/ Cel - MASA NÓG ZA WSZELKĄ CENĘ !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94605 Napisanych postów 364566 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669456
max dwa treningi nóg w tygodniu,muszą mieć czas na regeneracje.Łydki mozesz robić częściej

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

asd

Następny temat

Sztanga czy hantle

WHEY premium