SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dynamika pod SW

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1247

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Lady M z działu Uderzane.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2582
Witam.

Ćwiczę już karate kawał czasu. Rok temu zacząłem dodatkowo chodzić na siłownie. Niedawno zrozumiałem, że te ćwiczenia, które wykonuję są zupełnie bez sensu. Na samym robiłem splin 4x w tyg., później przerzuciłem się na FBW 2x w tyg. ze względu na brak czasu i przemęczenie. Teraz pomyślałem, żeby zrobić FBW z ćwiczeniami na dynamikę i ewentualnie dwoma izolowanymi na biceps i triceps. Oto to co wymyśliłem:

1. Wspięcia ze sztangą na łydki + przysiad 3x10
2. Hang Clean z czasem power clean 3x8
3. WL 3x10 na małym ciężarze, dynamiczne ruchy
4. Dynamic rows
5. Push press (zastanawiałem się czy nie robić high pull, ale to chyba psuje barki)
6. Prostowanie rąk przy wyciągu
7. Uginanie rąk z gryfem łamanym

Czy plan jest dobry? Jeśli nie proszę o poprawki.
Mój rozkład treningów:
PN: karate
WT: siłka
ŚR: wolne
CZ: karate
PT: siłka
SB: karate
ND: wolne

Płeć : mężczyzna

Wiek : 17

Waga : 69

Wzrost : 175

Cel treningowy : dynamika

Staż treningowy na siłowni : 1 rok

Uprawiane inne sporty : karate

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : full osprzęt siłownia

Dieta : 10 wskazówek

Przeciwskazania medyczne : brak

Zażywane suplementy : brak

Ostatnio przerabiany plan: FBW 2x w tyg.


Z góry dzięki :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2582
Pomożecie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2582
Przeczytałem ten temat kilka razy i na moje oko trening jest dobry :] Gdybym sam umiał dostrzec błędy to bym go tu nie wrzucał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2582
czekam na odzew
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyglad klaty a cwiczenia

Następny temat

pierwszy raz na siłowni

WHEY premium