SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dylemat

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2669

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 180 Napisanych postów 1239 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3510
Jezeli masz powiekszona lordoze ledzwiowa to unoszenie tułowia w opadzie zaszkodzi poniewaz jeszcze bardziej ja powiekszysz. Proponuje zostawic w spokoju ciezary i zajac sie gimnastyka korekcyjna oraz pływaniem. Wzmocnisz osłabione miesnie brzucha, rozciahniesz miesnie grzbietu, biodrowo-ledzwiowy i wzmocnisz pośladkowe i wtedy mozesz wrocic do ciezarów.

mgr fizjoterapii
terapeuta manualny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 320 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1586
Tak tylko ze to mi zajmie minimum rok...a tyle czasu nei moge stracic...wracam do ciezarow od wrzesnia...musi byc jakis sposob :)

"Pain is temporary, pride is forever..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 180 Napisanych postów 1239 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3510
No wiec jak chcesz dzwigac ciezary to pod okiem instruktora a nie samemu. Po drugie teraz Ci nic nie bedzie pomysl za 10 lat co sie bedzie działo

mgr fizjoterapii
terapeuta manualny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 522 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4404
nie przetlumaczysz. On ma 15 lat i już koniecznie musi wrócić do ciężarów bo jest światowym kulturystą i ma 30 w bicepsie :D

takze śmialo dajesz na siłke i jedziesz :D za 10 lat wygrasz paraolimpiade spokojnie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 651 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11980
Jego sprawa zobaczymy go w Tv za 10lat ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 320 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1586
Nie...przemyślałem wczoraj całą sprawe i jednak postanowilem odstawic ciezary,pojsc na ta rehabilitacje oraz na basen...jaki styl jest dobry na lordoze ?

"Pain is temporary, pride is forever..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
za to teraz mozesz robic sama klate i bicepsa, tak jak duzo osob chce i miec na to porządny powód, a nie tylko taki, ze nie chcesz za bardzo nóg przypakować, albo ze jezdzisz na rowerze :P

Zmieniony przez - kamil____ w dniu 2009-08-27 10:54:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 320 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1586
Taaa...to jakim stylem mam plywac ? ;)

"Pain is temporary, pride is forever..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 651 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11980
Ja ci polecam żabke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 522 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4404
Ty juz lepiej nic nie polecaj jak nie masz bladego pojęcia o tym co piszesz :/

jeśli ktoś ma pogłębioną lordoze lędźwiową i będzie pływał żabką a co za tym idzie lędźwie będa w stałym napięciu,będą sie wzmacniać to lordoza będzie sie jeszcze bardziej pogłębiać.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem-trawienie, bóle żołądka

Następny temat

Złudzenie dzięki któremu będe wyglądał na niższego

WHEY premium