SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dylemat

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1394

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 740 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7183
Tak sobie czytam i powoli zaczynam sobie ukłądać jakieś dalsze plany nie tak jak kiedyś tylko nażreć się poćwiczyć i wszystko Póki co jestem na HST zostały mi jeszcze 4 tygodnie - 2tyg po 5 powórzeń i 2tyg powórzenia negatywne. I teraz zastanawiam się bo nie wiem co robić. Jak skończe HST chciałem kupić sobie pare supli jakiś jabłczan+mono coś w tym stylu i zrobić sobie cykl miesiąc supli+trening dzielony. Ale jednocześnie zastanawiam się nad spaleniem troche tłuszczu na lato no i teraz jest mój dylemat. W sumie to chciałbym zacząć jak najszybciej CKD ale nie wiem czy jest sens. Tzn. czy gdybym zaczoł teraz ckd to hst przyniesie porządane efekty czy lepiej już dokończyć hst na diecie na której jestem wysoko węglowodanowej. Jeśli lepiej skończyć hst na obecnej diecie niż zaczynać ckd to mam kolejne pytanie. Jak skończe HST to gdy zabiore się za ckd i zaczne szamać np. creafusion+monokretki to będą porządane efekty. Tzn boje się że gdybym dalej jechał na wysokowęglowodanowej to więcej siły by przyszło po tym cyklu. Myślę jeszcze nad jednym rozwiązaniem. Skończyć HST i zabrać się za ckd a z supli wziąść hmb plus monokretki, hmb żeby przyspieszyć spalanie tłuszczu. Nie wiem tak myślę i nie moge znaleść optymalnego rozwiązania pomóżcie. Podumowująć mam kilka wyjść:

1. skończyć HST do końca marca, od kwietnia wziąść się za dzielony plus suple na siłę CP+MONO (wydaje mi się najlepsze wyjście)
2. skończyć HST i wziąść się od kwietnia za CKD plus cp+mono (boje się że nie będę miał tyle siły co przy diecie z węglami i siła nie skoczy za bardzo)
3. po hst od kwietnia jechać na ckd a z supli hmb żeby lepiej wyrzeźbić i spalić tłuszcz (w sumie też myśle że to nie głupi pomysł)
4. zacząć ckd już teraz (boje się że hst nie przyniesie oczekiwanych efektów)

Doradźcie mi prosze w nawiasach moje wątpliwości...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
skącz trening bo na redukcji siła ani masa nie pójdzie

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 740 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7183
Dzięki zakrześ włąśnie o to się obawiam i skończe hst, później miesiąc treningu na siłe i redukcja. Thx
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 6434 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22173
mi na hst jak jakiś czas temu robiłem +ckd, siła poszła i to sporo, na pewno zasługą była długa przerwa w treningach, ale byłem bardzo zadowolony bo tłuszcz leciał, siła szła w góre Ale wielką zasługą była pewnie spora przerwa. Jeśli nie skończyłeś jeszcze całego hst to nie oceniaj go jeszcze, ja bym poleciał dalej na hst na mase a nie dzielonym
Pozatym zdecyduj się jaki masz priorytet czy masa czy siła czy rzeźba

Napis na grobie by mnie cieszył: Nie byle kto,bo byle czym się cieszył

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 740 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7183
Ja bym chciał wszystko na raz No a wiem hst już skończe później miesiąc dzielonego z cyklem kretki żeby troche jeszcze siła podskoczyła i później redukcja od maja na wakacje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 6434 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22173
nie da rady
siła ci pójdzie jak skończysz cały hst przekonasz się jak będziesz kończył negatywy

Napis na grobie by mnie cieszył: Nie byle kto,bo byle czym się cieszył

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3215 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20315
100% racji Qazar. Przecież nawet na redukcji procesy kataboliczne przeplatają się z anabolicznymi. Odpowiednie odżywianie okołotreningowe spowoduje wzrost siły i suchej masy, a dieta jako całość może w tym samym czasie być redukcyjna.

Ile do... czyli liczniki do wydarzeń http://ile-do.pl.pl
oraz
Kuchnia wietnamska na http://pyzamadeinpoland.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 6434 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22173
tak tylko czy przyrosty bedą takie same jak normalnej masówce?

Napis na grobie by mnie cieszył: Nie byle kto,bo byle czym się cieszył

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

to może pomórzcie

Następny temat

10 zasad zdrowego żywienia :)

WHEY premium