SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Duze suty - jak zaradzic?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11963

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 602 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11511
wielu z nas to jest dosc dokulcziwe wyczytałem o czym zapewne wielu z was wie ze warto podpierac sie cynkiem 150 mg i witamina b6 oczywiscie w zwiekszonych proporcjach podczas cyklu SA a nolve trzym,ac pod reka

Jak by nie było zawsze jest mało!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 925
Wiem CO to Jest :D Natomiast musisz ograniczyć kurczaka / piersi z kurczaka to jest główna przyczyny :) chyba ze bierzesz jakiś KOKSIK albo masz genetyczne ale jak Ci takie coś wywaliło to oganicz KURCZAKI :) POZDRO

ZAWSZE DO PRZODU BEZ STRATY RÓWNOWAGI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3619 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41723
Miescowe spalacze, aeroby, diuretyki, utrzymanie bardzo niskiego %bf i wysiłek fizyczny skierowany na partię mięśni klatki piersiowej mogą pomóc w walce z lipomastią.

Promotor zdrowia z fizjoterapią.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 190 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7921
co do tego mają kurczaki?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rower i prosta polna droga pomoze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 925
MAJĄ TO DO TEGO KURCZAKI bo byłem u lekarza!!!!!!!!! i to mi zalecił i nie mam tego :D

ZAWSZE DO PRZODU BEZ STRATY RÓWNOWAGI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 326 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9015
znaczy co ci zalecil? nie jesc kurczaka? gdzieee tam bez kury nie ma dobrej rury
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82731 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699755
ptasia grypa panuje i suty od tego rosną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Danielos40 SKLEP.SFD.PL
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4479 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 54261
Mi też cos lekarz mowił o kurczakach ale olałem to !! Nie dam rady wyrobic sie z dieta bez piesi z kury !

A moze jedank coś w tym jest ?! Ma ktoś jakieś konkretne info na ten temat ?

Sklep.Sfd.Pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2617
Co do kurczaka to tez cos slyszalem i to od goscia ktory jest w temacie SAA (anglik). Mowil mi ze gino w jakim stopniu moze powastac od nadmiernego spozywania kurczaka. Nie wiem jak to wyglada ze strony chemicznej ale wiem ze ma cos wspolnego z estrogenem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

koniec cyklu metka... jaki nastepny %-)

Następny temat

PROBLEM Z NADGARSTKIEM.POMOCY!!!!!!!!!!!!!

WHEY premium