SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Drętwienie szczęki i ból głowy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 299

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 21 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 507
Witam. Wczorajszego wieczoru podczas mycia głowy dotknąłem lewą skroń i poczulem taką jakby dużą "żyłe, tętnice"? nie wiem jak to określic, poczułem bardzo mocny ból i dyskomfort przyczym zaczela mi drętwięc i mrowieć szczęka. Do dzisiaj czuje drętwienie lewej częsći szczęki i dyskomfort przyczym ta żyła pulsuje i mam wrażenie jakby rosła. Co z tym zrobic?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 21 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 507
Dodatkowo teraz zauwazylem ze podczas przeżuwania jedzenia czuje napięcie i lekką cieżkość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33118 Napisanych postów 23190 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278111
Do lekarza jeśli coś cię niepokoi bo w necie po takim opisie to mmożna jedynie wróżyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234791
Witaj.
pewnie jak sam zauważyłeś to jest SPORTOWE forum, a nie medyczne:)
co prawda mamy dzial zdrowie, ale tego typu przypadki, ktore moga byc niebezpieczne raczej nie konsultowalbym na forach internetowych tylko udal sie na badanie. Byc moze to nci strasznego, byc moze faktycznie w tym miejscu przebiega u ciebie jakies naczynko, ktore moze powodowac dyskomfort. Byc moze jest to rowniez cos powazniejszego co wyamaga juz interwencji np. chirurgicznej lub neurologicznej w zaleznosci czy problem dotyczy ukladu nerwowego czy tez naczyn kriwonosnych.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
witorrr98 Doradca
Ekspert
Szacuny 545 Napisanych postów 1471 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 20869
Tak jak wyżej, porady zdalne przy tego typu problemach najlepiej konsultować bezpośrednio z lekarzem. Dopiero po diagnozie i rozpoczeciu leczenia polecałbym konsultacje na forum, ale tak w ciemno to możemy sobie tylko strzelać co Ci jest.

Siła ponad wszystko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
takie rzeczy to do lekarza, bo zanim z neta coś się dowiesz to już może być po Tobie. Zamiast jechać na pogotowie to ludzie się pytają zjadłem trującego grzyba co robic.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Niestety, jak to zostało już zasugerowane w wypowiedzi powyżej, nie jesteś na forum medycznym, a sportowym. Nawet gdyby można było coś zasugerować w takiej sytuacji, to nie ma co. Pierwsze słyszę o sytuacji, żeby dotknąć głowy i poczuć ból oraz drętwienie szczęki. Sytuacja bardzo niespotykana i dziwna. Nie wydaje się, aby dotknięcie i zwykła żyła gdziekolwiek miała tutaj jakie powiązanie z opisanym problemem. Ciężko nawet zasugerować do jakiego lekarza należy się wybrać. Bym może po prostu do rodzinnego i on będzie wiedział gdzie dać skierowane. Może neurolog.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zmiany na skórze

Następny temat

Ból pleców i klatki piersiowej - porady

WHEY premium