SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dorzucenie pompek do siłowni.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 702

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 263
Witam. O to mój plan treningowy:
Poniedziałek: Klata, łydki.
Wtorek: Biceps, bark
Środa: Plecy, triceps.
Czwartek: Cardio, brzuch.
Piątek: Kaptury, przedramie, uda.
Sobota: Cardio, brzuch.
Niedziela: Odpoczynek
chciałbym jeszcze dorzucić pompeczki do tego planu, ponieważ uważam , że one dość sporo mi dają. Kiedy najlepiej je robić? pozdrawiam.

Zmieniony przez - Sprinteer w dniu 2014-07-20 17:32:28
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
A co one ci takiego niby dają? Trenowanie 3 dni pod rząd to dość kiepsko pomysł, szczegolnie jeśli nie masz odpowiedniego poziomu wytrenowania i proponowałbym to poprawić, plecy zrobiłbym osobno a nie klatę. A co do pompek to do klatki gdzieś na koniec jeśli już koniecznie chcesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 263
Czuje większa pompe przy pompkach niż przy robieniu ostrej klatki na siłowni, do tego strasznie rozbudowują mi się plecy. Co do planu, to co dokładnie polecisz zmienić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Przede wszystkim to żebyś nie miał 3 treningów pod rząd jeśli nie masz odpowiedniego poziomu wyttrenowania i ten biceps przed plecami to też tak kiepsko, podałeś sam rozkład, nie wiem jak wygląda całość.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebuje w miare rozłożony plan treningowy na siłowni + dieta.

Następny temat

Trening przedramion-opinia

WHEY premium