SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Don King i MMA

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3053

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 335 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3048
Ostatnio doszły mnie słuchy (wiesć krąży gdzieś po Sherdogu i Tito Ortiz chyba podpisał kontrakt) że Don King ma sie zająć promocją zawodników i ogólnie MMA.

Co o tym myślicie?

Jak dla mnie to troche mnie przeraża że w MMA wejdą wielkie pieniądze i mogą się zacząć wielkie przekręty typu ustawianie walk. Wiadomo że MMA sie rozpowszechnia i rośnie w siłe i że wkońcu musi się pojawić moment że wielkie ryby wejdą w tą branże ale... Don King, no nie wiem, mam obawy...

I just don't want to die without a few scars.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 156 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4792
i co z tego ,ze maja zarobki? PO nie ktorych walkach bokserskich(czy to USA czy to Niemcy) poprostu szlag trafia!!!!!(a raczej po werdyktach nie po walkach) Co z tego ,ze np Anglia wygra z Polska 1-0( tylko w tym Zurawiowi i
Rasiakowi nie zalicza bramek zdobytych prawidlowo?!) Moze dla zawodnikow to jeden***** czy wygraja czy przegraja (bo kase zgarna) ale dla mnie jest to wazne. To robienie sobie jaj z kibicow. A za 10 lat zostana tylko statystyki i nikt nie bedzie pamietal ,ze ten czy tamten przegral przez lepkie dlonie sedziow

"I'm the best ever
I'm the most brutal and vicious and most ruthless champion there's ever been..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 194 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9974
ja bym sie wqrzyl,nie lubie kinga a caly jego boks smierdzi mi niezlymi przekretami,king to falszywy dorobkiewicz i tyle,lepiej niech sobie odpusci mma

Czy znasz ten kraj,gdzie ścieżkami westchnień płyną nieżywe
kwiaty zwęglone i kości zwierząt łąkowych i leśnych.
>>>BJJ-POZNAN<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 720 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5006
Nie znoszę Don Kinga. T zwykły oszust i cwaniaczek, ktory powinnien grzać więzienną ławę. Zależy mu tylko na pieniądzach a zawodnicy nic go nie obchodzą co pokazał na Tysonie, który mógł o wiele dłużej świecić trumfy gdyby nie właśnie Don King, który widział w nim maszynkę do robienia kasy a nie człowieka. Jeżeli o Don Kingu mają mówić w MMA to tylko jak już będzie go można odwiedzać na cmentarzu bo wtedy dopiero nie będzie mógł zaszkodzić.

Zmieniony przez - Weasley w dniu 2005-11-02 22:04:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2096
Jakos mnie to nie przekonuje ze bedzie Don bawil sie w MMA.
Ale jezeli jest to prawda, to jestem przeciwko niemu.
Niech bawi sie boksem a MMA zostawi w spokoju . Nie lubie tego gościa, Jest dla mnie złodziejem i w mma nie potrzeba (jak to napisaleś) grubych ryb jaka jest "Don king" .
Jak dla mnie ten człowiek to hańba wszystkiego .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 335 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3048
Problem w tym, że (jak juz wspominałem) podpisał chyba kontrakt z Ortizem (tak przynajmniej zrozumiałem z wywiadu dla Sherdoga) czyli na bank wchodzi w te klimaty (bo nie wierze że skończy tylko na jednym zawodniku).

I just don't want to die without a few scars.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2096
Tito powiedział ostatnio w wywiadzie że odrzucił propozycje Pride na 6 walk . Za kazda mial dostawac 125$ + bonus za wygrana walke... Ale ponoć powodem było za duzo walk :/
Wspominał iz bedzie walczyc w USA , w WFA albo UFC ale szczeze to wątpie czy "prezydent" UFC zechce Tito .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 418 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4477
125$?

Wszystko o tym, jak urosnąć ---> http://www.sfd.pl/temat218221/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1435 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7041
Czytałem na sherdogu argumenty "za" i "przeciw" temu, by Don King mieszał się w MMA. Jedne i drugie są zasadne. Niewątpliwie on rozpowszechniłby MMA, a przez to trafialiby tam coraz lepsi atleci, coraz więcej medalistów olimpijskich z zapasów i judo. Ponadto pewnie nieco by uwiarygodnił ten sport w oczach sceptyków, dla których MMA kojarzy się z mordobiciem bez reguł i często aż do śmierci w klatkach dla zwierząt. Ale jak dla mnie cena jest zbyt wysoka. Ten gość jest w stanie zniszczyć ten sport. Przekręty stałyby się codziennością. Gość (który tak jak napisał Weasley - powinien siedzieć w pace i to od dawna!) jest w stanie samodzielnie kreować wyniki i wizerunek walk. Nie podoba mi się to, bo nie chcę by MMA stało się tylko i wyłącznie sposobem na tłuczenie kasy. Chcę, by co najmniej połowa tego interesu to był poziom sportowy. A Don King przechyli szalę bardzo mocno na stronę kasy. Mam nadzieję, że jednak się nie wtrąci na dobre w ten biznes
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2613 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11456
"Ten gość jest w stanie zniszczyć ten sport"

Profil Wanda http://www.sfd.pl/temat283518
Kompendium wiedzy o Pride FC
http://www.sfd.pl/temat283144
Yamaha TZR forum: www.yamaha-tzr.eu 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Może to tylko słomiany zapał.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 260 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4934


King i MMA hmmm... NIE!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pride New Years Eve

Następny temat

Gra pride gp 2003

WHEY premium