SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Domowe ćwiczonka

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2750

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 98
Tam sobei gdzieś wyliczyłem że zapotrzebowanie mam kolo 1650 więc to chyba mało jest :D Jeśli chodzi o jedzenie to poprostu jem co da mama z tym że śniadanie robie sobie sam (płatki etc) kolacji nie jadam ew jakieś jabłko i to tyle :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
zapotrzebowanie to wyliczyles chyba dla 50 kilowego koksa dieta (ktorej nie masz) do bani, wiec te kilogramy ciezko Ci bedzie zzucic...

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 98
Czyli co mam zrobić i jak to zapotrzebowanie wyliczyć ?W "DIECIE" było 24 godzinyXwaga i wszystko razy aktywność czyli u mnie będzie koło 1,2 i wyszło 1650 z kawałkiem.A co do jedzenia to mi coś podaj bo na tym górnym temacie to same dla mnie niezrozumiałe rzeczy piszą.Mi to trzeba na chłopski rozum (2 klasa gim. więc mądrości się nie spodziewajcie :D)to jeść tego nie jeść.Jakie prod. powinienem jadać co tam przed treningiem i po (takie energetyczne bo zawsze zjechany jak pies jestem).Ten trening ma być na siłę i dynamikę trenowanych części ciała(pakerem co się przed lustrem ogląda dniami i nocami być nie chcę) robię to dla lepszych efektów z sporcie.

Zmieniony przez - jamal333 w dniu 2007-01-09 20:35:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
sorry znowu mi sie tematy popiepszyly powiedz mi, co chcesz zzucac przy takiej wadze ? bo watpie zebys cokolwiek mial sie do pozbycia

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 98
Kiedys byłem pulchny i troche zostało :D Trzeba się pozbyć wałków na brzuchu itp. bo jakby się pokazać nad jeziorem :DTo co do tej dietki mi ogólnie polecasz.Jeśli schudnę te kilka kilo to 1.polepszą się warunki do treningów kondycyjnych i może trochę nad wyskokiem będę pracować więc te 2-3 kg mniej zawsze lepiej :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
daj swoje zdjecie i podaj konkretne wymiary bo dalej nie wierze ze masz co spalac. a jesli kiedys byles gruby i te pozostalosci to moze byc np rozciagnieta skora. aaa i jesli na innych partiach masz male otluszczenie to wiesz jak bedziesz wygladal caly gdy troche tego fatu zzucisz ? bo musisz sie liczyc z tym ze miejscowo czyli w Twoim przypadku konkretnie brzuch jedynie tluszczu nie zzucisz ale z innych parti tez poleci zarowno tluszcz jak i miesnie (o ile je widac )

oraz: w wieku 15 lat powinienes jeszcze sie tak wygladalem nie przejmowac, lekkie ogolnorozwojowe cwiczenia jako baza do dalszych, dieta podobnie, jesc zdrowo, unikac slodyczy, alkoholu, mocno przetworzonego jedzenia itd.

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 98
Chyba to została skóra :D bo zarys mięśni brzucha widać ale można troche skóry wyciągnąć.Aparatu nie mam a zdjecia w telefonie nie dadzą dobrych efektów mogę ci podać wymiary
w pasie :74 cm
udo:49 cm
biceps:28
A co do mojego śniadania i kolacji (obiad to co da mama :D jem między 16-17)
to co dobrze by było zjeść ? tylko bez żadnego większego przygotowania


Zmieniony przez - jamal333 w dniu 2007-01-10 18:20:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
hmm zarowno masy czy redukcji na takiej "diecie" nie zrobisz. i ja jestem dalej przy tym zebys przytyl porzadnie i potem sie dopiero redukowal, zreszta mowie masz 15 lat wiec jeszcze hormony swoje tez robia

hrrr o linku zapomnialem
https://www.sfd.pl/Robimy_mase_-_fakty_nie_mity_by_qaz-t173140.html

na podstawie tego mozesz ulozyc sobie diete dla siebie, oczywiscie starac sie jesc podobne praodukty co sa tam wskazane, na zdrowie Ci to wyjdzie

Zmieniony przez - everr w dniu 2007-01-10 18:23:24

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 98
Dobra dzięki a czy zna ktoś coś co mógłbym zjeść przed treningiem i żeby to coś dało mi takiego kopa energetycznego :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9083
na mnie działa makaron ,ale jem go tylko jak już nie ma zupełnie niczego. nieźle mnie tuczy.

jesteś za młody więc nie
będę Ci polecać kombinacji b.serwatkowe(10-15g)+cukry proste(30-40g) ,która jest lekkostrawna i daje kopa.

przy dobrej tolerancji laktozy ,to mleka i banany powinny załatwić sprawę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kiedy lepiej

Następny temat

Troche sie boje

WHEY premium