SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Domino - Sopot 2021

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 29585

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
NIE WIEM CO
DNT

Rano cardio 25 minut później z 10 minut pozowania. Praca dom fizjo i czytanie maila od Trenera.
zmiany następujące
Trening pull +60ww
+5 minut cardio do każdej sesjii.
Jest nadzieja że jednak nie będę w wadze słomkowej W Łodzi. 7weeks out
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
To dokładka kcal tylko w dni pull? Ja w te 7 weeks chciałbym mieć bark w pełni sprawny, że o dwójce nie wspomnę. A forma wtedy sama się zrobi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
Tak tylko w dni pull ;) Grzechu u ciebie w końcu zmierza wszystko ku dobremu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
domino1664
Tak tylko w dni pull ;) Grzechu u ciebie w końcu zmierza wszystko ku dobremu

A to się okaże, jak nie da rady fizjo to pozostanie Olfen i ściąganie linek w bramie na klate, hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
opalinho
domino1664
Tak tylko w dni pull ;) Grzechu u ciebie w końcu zmierza wszystko ku dobremu

A to się okaże, jak nie da rady fizjo to pozostanie Olfen i ściąganie linek w bramie na klate, hehe

Ja mam lepsza propozycje pójdziemy do mnie do apartamentu on zamówiony pizzę ;); Tyle będzie osób że nie zauważa że nas nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Zazdroszcze tych wegli Witek sie z Domisem zmowili bo mi 60 uj**ali to ty je pewnie dostales
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
Haha a to ch**ki ;) Musi być równowaga we wszechświecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
OKRES PRZEJŚCIOWY
SIEMKA napiszę pokrótce co u mnie bo ostatni 3 dni ogień. We wtorek były robione nogi lecz późno wróciłem z pracy i posiłki musiałem zrobić na półtora dnia więc trening krótki. Trening zrobiony w 70 minut wszędzie dołożone co nie co, nie lubię takich treningów jak musze się bardzo śpieszyć. Nie muszę chyba pisac gdzie miałem żołądek w trakcie i po treningu.
ŚRODA
Pobudka o 3 zrobione 45 minut cardio i do pracy. Szybciej z prscy się urwałem bo z żoną miałem bilety kupione na mecz na godzinę 1
17:30. Po meczu szybko do domu ale to nie pomogło bo gdy ustawialem budzik wyświetliło mi pozostało 3:45h do budziku.
Czwartek po długiej drzemce zrobione na czczo całe cardio i do pracy później trening pull. Motywacja była lecz sił już nie było dopiero na treningu odezwało się to 4 h spania. Dałem z siebie 110% więc po dokładałem gdzieś nie gdzie. Satysfakcja była niesamowita z ukończenia treningu. Po posiłku drzemka zjeść i dalej spać.
Dzisiaj już 25 minut cardio zrobione samopoczucie lepsze więc czekamy na trening po pracy.
CHECK PROGRES
Po treningu trochę pospinałem się do lustra. Staram się te 15 minut dziennie robić te pozy obowiązkowe.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393384
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
Damian_619
Plecy ładnie pociachane :)


Dzięki dzięki Damiano !!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bikini fitness

Następny temat

Plan ładowania węglowodanami do oceny

WHEY premium