SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dodatkowy sprzęt do pokoju / na dwór

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 967

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez solaros z działu Odchudzanie i forma po męsku.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 213
Witam! :) Mam 18lat, w ciągu ostatnich 3 miesiecy na samym rowerku zrzuciłem prawie 20kg. Tera myślę, aby trochę urozmaicić swój trening, może coś siłowo (daleko od siłowni).

Poniżej screeny mojego pokoju (jak widać na żadną ławeczkę czy coś sensownego nie mam za dużo miejsca:

https://dl.dropboxusercontent.com/u/100254861/IMAG0288.jpg

https://dl.dropboxusercontent.com/u/100254861/IMAG0287.jpg


(podkreśloną na czerwono szafkę można przesunąć na bok, więc praktycznie usunąć)(możecie dorzucić jakąś alternatywę, gdyby usunąć z pokoju rowerek)

Zastanawiam się nad hantlami, jednak sporo różnorodnych opinii, że hantle bez "niczego więcej" są bez sensu.
Słyszałem od znajomego o "kulach, w które wkłada się ręce" - jakaś fachowa nazwa? Ma sens?

Ponadto, całe wakacje spędzam nad jeziorem. Poza klasycznymi: pływaniem, bieganiem, jazdą na rowerze, dodaję skakankę. Wydaje się, że dużo, ale chętnie bym coś jeszcze dodał, chętnie siłowego, mam do dyspozycji dość spory "ogródek".
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Ale jaki jest Twój główny cel? Kule o których mówił Twój znajomy to Kettle, bardzo ciekawa opcja przy kształtowaniu swojej sylwetki.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 213
Budowa mięśni / spalenie tłuszczu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2360 Napisanych postów 30611 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270717
hantle są OK jeśli są regulowane i mają tych kilogramów sporo, pamiętaj że żeby wykonać wiosłowanie czy przysiad to jednak tych kilogramów potrzebujesz

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 278 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11732
drążek w futrynę do podciągania
dwa krzesła do dipów
+ ewentualnie hantle regulowane

i masz wszystko

cały Proteo-System opiera się na drążku i sprzętach domowych :)

Zmieniony przez - Struc w dniu 2014-05-20 10:36:35

dzienniczek - rower, bieganie, pływanie, kalistenika i inne

http://www.sfd.pl/DT_Struc__crossfit,_rower,_bieganie-t1121315.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 213
Znasz może jakiś drążek wolnostojący w rozsądnej cenie? Szukając takiego, tylko w okolicach 2000zl+ znalazłem :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 213
Mam jeszcze pytanie odnośnie hantli.

Zastanawiam się nad wagą, oczywiście regulowane.

2x10kg / 2x20kg

Powiedzmy, że mając w ręku fitness 2kg, to zbyt lekkie żeby cokolwiek z tym zrobić, myślę, że zaczynałbym z 4/5kg. Na "jak długo" starczy mi takie 10kg / 15kg. 20kg to jest coś do czego prędzej czy później dojdę, więc lepiej zainwestować, czy to już "waga ciężka" ?
No i znalazłem 2x20kg botaniczne za ok 90zl i 2x15kg żeliwne, za ok 190zł. Czym to się w praktyce różni? Odczuwalna różnica w jakości / komforcie ćwiczeń?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2360 Napisanych postów 30611 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270717
Kirigato
Znasz może jakiś drążek wolnostojący w rozsądnej cenie? Szukając takiego, tylko w okolicach 2000zl+ znalazłem :(



sam sobie zrób

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 278 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11732
mówię ci - taki w futrynę ci wystarczy - progresję możesz robić miesiącami a nawet latami - wzrost siły i masy pleców, bicepsów, brzucha gwarantowany

co do hantli to kup najtańsze 20 kilowe na allegro - z takich 20 możesz zrobić potem 30 - wystarczy dokupić odpowiednie talerze

drążek i poręcze w jednym za niecały 1000 zł.
http://www.sklep-presto.pl/product-pol-29049-Stacjonarna-porecz-z-drazkiem-MS-U010-Marbo-2012.html

Zmieniony przez - Struc w dniu 2014-05-21 14:18:53

Zmieniony przez - Struc w dniu 2014-05-21 14:19:41

dzienniczek - rower, bieganie, pływanie, kalistenika i inne

http://www.sfd.pl/DT_Struc__crossfit,_rower,_bieganie-t1121315.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dla dziewczyny 16 lat

Następny temat

Trening lafaya bez dipsów czy inny program

WHEY premium