SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobrze trenuje? [film]

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4326

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13


Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 132 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1489
Hej. Wydaje mi sie że raczej w klubie nie trenujesz prawda???
Wg mnie nie ćwiczysz dobrze. Najlepiej jakbyś zapisał się do klubu.
Oto moje wątpliwości.
1. Nie widze u ciebie pracy barków. Te ciosy są jak klepnięcia. Przeciwnik musi poczuć cios.
2. Jeśli już koniecznie chcesz ćwiczyć sam to kup sobie raczej worek żeby ćwiczyć kombinacje głowa korpus.
3. Powinieneś raczej uderzać na wysokości oczu.
4. Trzymasz słabą gardę. Osłaniaj podbródek.
5. Żeby być dobrym w boksie samo walenie ciosów nie wystarczy. Bardzo ważna jest np praca nóg i kondycja.
6. Worek ma to do siebie że nie oddaje wiec nawet jeśli byś pięknie umiał ćwiczyć na worku (chociaż na razie tego nie potrafisz)to gdy wyjdziesz na ring z przeciwnikiem może cie sparaliżować strach :) przed zarobieniem machy :)
7. A co z hakami i sierpami???

Ogólnie wg mnie nie potrafisz boksować. Nie bijesz sie nawet jak ulicznik. Poprostu rekreacyjnie klepiesz w tę gruszkę i tyle.

Sorka jeśli cie uraziłem kolego ale pytałeś sie o zdanie wiec swoje powiedziałem. To tylko moje zdanie. Niech ocenią też inni.

Pozdro

Zmieniony przez - fighter111 w dniu 2010-02-04 20:35:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 250 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1361
A ja powiem tyle, że bardzo mi się podoba sposób zadania pytania :)

Hart ducha i siła woli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 698 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6661
Gratuluję cojones za wstawienie filmiku Nie mniej dam Tobie najlepszą radę jaką możesz otrzymać: zapisz się do klubu. Możesz " boksować" w taki sposób przez 20 lat i nie nauczysz się absolutnie niczego. Widzę, że jesteś m pełnym chęci młodym człowiekiem,jednak w ten sposób boksować się nie nauczysz. pozdrawiam

The bigger they come. The harder they fall.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Tak to się dziewczynę po tyłku klepie a nie leje w mordę.

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Samouk czy chodzisz na sekcje?
Na poczatku powiem ze zle ujecie, powinienes pokazac cale swoje cialo, wlacznie ze stopami. Po drugie o wiele lepiej bylo kupic worek, takie gruszki to bardziej do cwiczenia wyczucia dystansu niz ladowania bomb. Z tego filmiku malo mozna wywnioskowac, ale lapy z gardy ci uciekaja w dol. Te serie, ktore walisz to tez troche bez sensu, bo w przeciwnika nie walniesz tych 20 prostych pod rzad, normalnie na ringu seria to 3-4 ciosy. Kolejny blad to zawieszenie gruszki, niech bedzie troche wyzej, zeby ciosy lecialy na wysokosc brody, bo jezeli walisz tak jak na filmiku, czyli ciosy mniej wiecej na tlow, splot to powinienes schodzic na nogach nizej. Podsumowujac, jezeli masz fundusze zakup worek i daj lepsze ujecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 132 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1489
a jeśli masz fundusze i możliwość to zapisz sie na treningi :) trener będzie cie golądał i to na żywo wiec na bierząco sie bedziesz uczył :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2465 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13268
zle cwiczysz
Czy to nie jest czasem jakas prowokoacja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
Odpowiedź na pytanie: źle
co z tym zrobic: zapisac sie na sekcje
jesli nie ma: dojeżdżaj
jak nie możesz bo coś: daj sobie spokój

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 759 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13164
to jakis balon! przedewszystkim dalej od sciany i dodaj jej ciezaru bo lata jak chce! nie trzymasz gardy..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1260
Zapisz się do klubu Taki "trening" nie da żadnych korzyści, tylko złe nawyki bardzo trudne do oduczenia. Wiem coś o tym bo sam kiedyś tak robiłem i uwierz mi nie warto .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Worek Bokserski - jaki? Gdzie kupić?

Następny temat

Trec nitrobulon energizer - co sadzicie

WHEY premium