SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobry Cykl?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4514

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Tak tylko jak powiedzialem wedlug mnie ciutke malo deci i winstrol starczy ci tylko na 3 tygodnie.

Three-Stroke Combat Studio & Carlson Gracie Team London
-:mlodszy palacz w dziale koksownia:-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 157 Wiek 53 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16763
Lifter a jak wedlug Ciebie powinien wygladac poprawnie ten cykl ( chodzi mi o ilosci srodkow ) ?


pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Tzn zalezy od twojego doswiadczenia z saa, jak dlugo brales itp.
Jak pisalem wedlug mnie, to deca min 300mg, i wino 50mg co drugi dzien przez 4-5 tyg.
Deca przez 8 tyg w tym ze w 7mym 200mg a nawet to nie potrzebne bo ze tak powiem deca sama powoli opyszcza organinnz przez jakies 3-4 tyg, no i po jakis 2-3 tyg od ostatniej deci clomid.


Three-Stroke Combat Studio & Carlson Gracie Team London
-:mlodszy palacz w dziale koksownia:-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 157 Wiek 53 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16763
Lifter ja sie przymierzam do mojego pierwszego cyklu, jak on moglby mniej wiecej wygladac przy zastosowaniu deci i winstrolu. Co sadzisz o zamianie deci na primobolan ?

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Mysle ze taki cykl jak napisalem bym by ok. co do primobolanu to bardzo go lubie ale musisz uzyc wedlug mnie minimun 400mg tygodniowo, mniej jest strata pieniedzy poniewaz jest to bardzo delikatny ;)steryd, natomiast druga kwestia jest dostepnosc do orginalnego primo, nie wiem czy ci wiadomo ze w styczniu Schering zaprzestal produkowania primo depot wiec musisz byc uwazny przy kupowaniu, oczywiscie zdaje sobie sprawe ze sa jeszcze napewno duze zapasy u dealerow i w hurtowniach farmaceutycznych ale lepiej zebys wiedzial.



Three-Stroke Combat Studio & Carlson Gracie Team London
-:mlodszy palacz w dziale koksownia:-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 157 Wiek 53 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16763
Lifter skad masz te wiadomosc o zaprzestaniu probukcji primobolanu ? Na stronach producenta nic o tym nie ma !

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 258 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2246
Lifter a wiec mój pierwszy cykl powinien wygladać w ten sposób?Deca 300-300-300-300-300-300-300-300(300mg wstrzykiwać jednorazowo czy podzielić na 2 strzały w tygodniu?),winstrol co drugi dzien 1ml przez 4 tygodnie.Po skonczeniu deci 2 tygodnie przerwy,a nastepnie Clomid 1 tabletka(50mg)dziennie przez 2 tygodnie.Tak bedzie ok?Jakie moga byc skutki uboczne podczas takiego cyklu,jak i po nim?

nie liczy się ilość tylko jakość!!! - Ci którzy o tym zapominają nic nie osiągną !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Jakie skutki uboczne? Raczej zadnych:) Mozesz na poczatku czuc sie troszke poddenerwowany ale watpie zebys mial jakie kolwiek widoczne efekty uboczne, na clomidzie mozesz sie czuc jak shit.
Podniesione lekko cisnienie i moze jakis tradzik a tak poza tym nic nie powinno sie dziac.
W razie czego mogl byc zakupic proviron ale mysle ze nie bedzie potrzebny.
Deptak, tutaj wszyscy o tym mowia.


Three-Stroke Combat Studio & Carlson Gracie Team London
-:mlodszy palacz w dziale koksownia:-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 258 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2246
a co do cyklu jest ok?

nie liczy się ilość tylko jakość!!! - Ci którzy o tym zapominają nic nie osiągną !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
ok

Three-Stroke Combat Studio & Carlson Gracie Team London
-:mlodszy palacz w dziale koksownia:-
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bezpieczne dawki winstrolu

Następny temat

200mg deki holenderskiej za 50 zl

WHEY premium