SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobry Cykl?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4516

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 258 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2246
chodzi mi Lifter o to aby uzyskac troche czystego miesnia przy czym jednoczesnie chcialbym stracic pare kilo sadelka.Wiem ze to sa dwie sprzecznosci i niewiem czy nawet przy sterydach bedzie to mozliwe.Z budowaniem masy niemialem do tej pory duzych problemow natomiast z redukowaniem tkanki tluszczowej tak.Podobno przy sterydach zwieksz sie metabolizm co ulatwia spalanie tluszczu.dlatego zdecydowalem sie na sterydy typowo anaboliczne.

nie liczy się ilość tylko jakość!!! - Ci którzy o tym zapominają nic nie osiągną !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Ok to trzeba tak bylo od razu. Winstrol dla twojej wiadomosci nie jest typowo anaboliczny.
Zrob cykl tak jak jest,nawet mogl bys deke przecoagnac na 12 tyg a wino na 6, dodac therme pro lub jakies eca zadbac o diete ale nie obnizac drastycznie wegli zeby miec sile na trening i zycie;) i dodaj aeroby tak jak napisales.



Three-Stroke Combat Studio & Carlson Gracie Team London
-:mlodszy palacz w dziale koksownia:-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 258 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2246
co to therma pro i eca-termogeniki?Myslisz ze jak zrobie 3 miesieczny cykl to spale troche smalcu i jednoczesnie zlapie troche miesni?Niebedzie to zadlugi cykl na 1 raz?

nie liczy się ilość tylko jakość!!! - Ci którzy o tym zapominają nic nie osiągną !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Mysle ze napewno zlapiesz troche miesni a zgubisz troche smalcu, rozumiem twoje obawy co do dlugosci cyklu ale wedlug mnie te 12 tyg to okres w sam raz przy twoich celach.


Three-Stroke Combat Studio & Carlson Gracie Team London
-:mlodszy palacz w dziale koksownia:-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 258 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2246
ok a wiec przez 3 miesiace deka-w jakiej ilosci?Tak jak proponowales 300,czy ze wzgledu na dlugosc cyklu wystarczy po 200?Winstrol zaczynam z deka i stosuje co 3 dzien po 1ml przez 6 tygodni.Tak jest ok?Co myslisz o dolaczeni do tego Clenbuterolu?

nie liczy się ilość tylko jakość!!! - Ci którzy o tym zapominają nic nie osiągną !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 258 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2246
mam jeszcze Lifter jedno pytanko,czy po dece+winstrol moze wystapic gikenomastia?Jesli tak co brac w czasie cyklu aby temu zapobiec?

nie liczy się ilość tylko jakość!!! - Ci którzy o tym zapominają nic nie osiągną !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bezpieczne dawki winstrolu

Następny temat

200mg deki holenderskiej za 50 zl

WHEY premium