SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobromił nagina Lafaja

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4944

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
ja jadłem 3 dziennie przez miesiąc, potem zrezygnowałem dietę z powodu nudy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 352
o to sie boje ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2340 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20535
Raczej w tym wieku i przy aktywności fizycznej nie musisz zbytnio przejmować się cholesterolem. Generalnie, jak dla mnie bezsensu jest oddzielać białko od żółtka. Raz, że sam smak (samo białko do d..), a 2 że żółtko jest zdrowe ogólnie ;) (a i trzy, że Rocky wp*****lał całe jaja :D )

I uwierz mi, że można znacznie bardziej urozmaicić dietę (mówi Ci to student :P). Chociażby ryba - taką makrelę kupisz za 6zł i masz powiedzmy na 2-3 dni na chleb lub samą. Do tego jakieś serki wiejskie, banany, konfitura, jaja, kefiry, mleko, a z piersią możesz np zrobić jakiś sos, to bd miał na dłużej. Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 352
tak tyle że moj fundusz wynosi 100 zl na miech haha ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2340 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20535
Haha, to faktycznie musisz kombinować. Ale taki np. ryż brązowy jest raczej droższy niż zwykły z lidla, czy z biedry :)
Zamiast piersi może być czasami jakiś schab (często przeceniony w marketach). To tylko niektóre rady, generalnie w dziale odżywanie polecam poszperać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 352
panowie dzis nie cwicze - w nd dopiero ;d - trenig odpuszczam bo mnie brzuch nap*****la i ogolnie mam problem pewien ale nie bede pisal o co kaman. + od ND zaczynam stosowac diete + caly czas robic stretching, cwiczyc dolna partie ciala, brzuch i przepone ( te 5 rzeczy byly ostro zaniedbane az do teraz ;d )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Nie oszukujmy się, za 100zł nie da się mieć diety, a nawet jako tako wyżyć przez miech ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 352
w niedziele sie zmierzy wymiary to zobaczymy miesiac pozniej ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 352
panowie zastosowalem teraz normalny rozstaw w dipsach poniewaz bajceps nie chcial rosnac ;d 31,5 caly czas - na pocz. bylo 29,5. jak cos skonczylem poziom III trybem 15 w B2 i wykonalem juz pierwszy trening na pzm. IV. zobaczymy co bedzie z tym bajcem przy normalnym rozstawie dipsow ;d tak mysle moze za slabo go trenowalem , a moze jest przemeczony ? < chodz robilem male powt. K2 do tej pory i dipsy na klate wiec watpie , chodz pompa bajcka srednia jest ;d

Zmieniony przez - Dobromił w dniu 2013-01-25 09:58:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2340 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20535
Biceps w dipsach? Chyba chodzi Ci o tricepsy? Żeby bardziej skupić się na tricach to zmniejszasz rozstaw rąk, ale wtedy mniej pracuje klata.

A biceps pracuje bardziej przy C i jego wariantach (nawet jak go nie czujesz, bo generalnie nie powinieneś czuć łap zbytnio przy podciąganiu) :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Domowa siłownia

Następny temat

Mam dylemat!

WHEY premium