SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobre rozwiązanie :) Zapraszam

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4753

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2525
Z pieniędzmi mam problem :) poprostu codziennie takie dania typowo kulturystyczne to wiesz... :) Dlatego myślałem nad białkiem możłiwe ,że sie myle z tym białkiem ale to przyszło mi do głowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
ale bialko z proszku wyjdzie drozej niz to z jedzenia..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2525
Nie bardzo :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
To jest coś za coś, jedzenie i tak pewnie kupujesz czy rodzice, pomyśl ile kosztuje kilogram szynki coś koło 20 zł jak nie więcej a kilo kurczaka 15-17 zł.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2525
No tak ale zjem go i co już nie ma i nastepne 15-17 zł :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Odzywkę też zjesz i już jej nie będzie, piersi nie musisz jeść cały czas, mozesz jej w ogóle nawet nie jeść, są inne źródła, np udka kurczaka, ryby te świeże nie tuńczyk z puszki

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2525
No tak lecz uważam ,że proszku starczy na dłużej. Kiedys tam udało mi sie przekonac i przez 1-2 tyg mialem takie jedzienie jakiego bylo mi trzeba ale to nie przeszło :/ Wiec musze popróbować czegos innego dzieki za odp :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82731 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699755
białko w proszku nigdy nie zastąpi Ci białka z pożywienie
jak podchodzisz już tak do sprawy,to lepiej daruj sobie ten sport
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2525
Wiem napewno nie zastąpi ale coś tzreba zrobić żeby tego białka było wystarczająco dużo. :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Policz ile dostarczasz bo niektórzy myślą że muszą być jakieś wielkie dawki typu 2.5-3 g na kilogram

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Flexit

Następny temat

Mój mały cykl, pare pytań

WHEY premium