SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko serwatkowe , dobre rozwiązanie ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 671

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25
Witajcie, mam 178 cm wzrostu i ważę ok.60/61 kg. Ćwiczę juz od paru miesięcy i o dziwo przy tak małej masie efekty są widoczne. Nie stosowałem wczenśniej żadnych odżywek czy suplementów, ani też diety, (staram się po prostu uważać na to co jem), od pewnego czasu zastanawiam się nad kupnem białka serwatkowego. Otóż moje pytanie jest następujące; czy po zażyciu owego białka, nie strace swojej cięzko zrobionej 'rzeźby' nie dostane oponki i czy mnie po prostu nie 'zaleje', jestem trochę zielony w tym temacie i nie chce podejmować pochopnych decyzji. Dodam na koniec ze na początek chcę zamówić 900 gram. Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
białko to kurczak w proszku, jak nie masz diety nie wiesz czy Ci brak białka w niej

dział odżywianie i ogarniaj podstawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 257 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6764
Białko nie zalewa , węglowodany mogą. Białko w proszku wychodzi drożej od jedzenia a masz w nim ten sam zestaw aminokwasów. Ogarnij ogólne zasady odżywiania wszystko znajdziesz w dziale odżywianie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
Ja jestem zwolennikiem dawania do posiłków źródła białka z pożywienia. Zawsze mozna wszystko przygotowac raz na cały dzień. Jezeli chcesz juz skorzystac z bialka, to dostosuj jego porcje do do ilości bialka uzyskiwanego w danym posilku z pozywienia i smialo mozesz tak robic. Jest to odsc wygodne i nie naduzywaj tego. Na start 900g powinno starczyc na dluzszy okres. Mozesz zakupic Whey 100 z Treca, szczególnie podchodzi mi czekolada-sezam i czekolada delight. Pozdro :)

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Tylko problem w tym że on nie wie ile ma go dawać bo nie zna bilansu dziennego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
to sobie juz musi sam wyliczyc, ja mu nie pomoge nie mam tyle informacji

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 681 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10283
po pierwsze to autor tematu jest jak dla mnie niedozywiony. 60 kg przy wzroscie 178 cm to strasznie malo. po drugie jak nie znasz ilosci dostarczanych kalorii i swojego zapotrzebowania to nikt Ci nie powie czy Cie zaleje czy nie. obstawiam ze jesz za malo wiec nie powinno Cie zalac.
kolejna sprawa to ktos tam napisal ze bialko nie zalewa. w sumie to nadmiar kalorii zalewa. pamietajmy ze jednak to bialko jakies kalorie posiada a nie wiem jakim cudem organizm mialby rozrozniac czy nadmiarowe kalorie sa z bialka czy akurat z weglowodanow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
oponka się robi poprzez nadwyżkę kaloryczną, dobór makroskładników, jakość pożywienia, brak ruchu.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hyperlean fx7 czy to jest z geranium|?

Następny temat

Łączenie

WHEY premium