SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobre JW.

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5617

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 608 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6208
Cześć, jestem po NSRach, mam kontrakt i przydział kryzysowy (WSzW Wrocław, rotacja prawdopodobnie w czerwcu ...).

Moja sprawa wygląda tak, że dostałem propozycję pracy w Batalionie Reprezentacyjnym WP w Warszawie i dzwonił do mnie Kapitan, że już papierki na badania wysłane.

I teraz tak, niby spoko pieniądze, dodatki, nie ukrywam ze zaszczyt, Warszawka itd ale mnie jara "prawdziwe wojsko", wole siedzieć tydzień w lesie, zasuwać po górach, jeździć na szkolenia, strzelać.
I chciałbym trafić do dobrej jednostki.
W planach na pewno mam selekcję do JWK, z tego co się z nimi kontaktowałem to będzie kwiecień/maj.
Nil, Agat ktoś wie kiedy selekcje?

Oraz miałbym prośbę o polecenie mi dobrych JW.
Żeby było spoko kadra która, "zna się" i żeby jednostka często ćwiczyła, oczywiście wyjazdy na misje jak największy plus.

Jakby jeszcze nie trzeba było do niej mieć tych nieszczęsnych ćwiczeń rotacyjnych to już w ogóle! :)

Czołem Pany!

(Kondycyjnie wszystkie testy zrobię na 5, każą mi przepłynąć 3km pod wodą 18 razy to przepłynę jak się uprę )
1

"Po dzikich, wolnych wilkach zostały tylko sny
Nie krzykną już "obława", nie będzie żadnej walki
Bo nie ma więcej wilków, zostały tylko psy"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 685 Napisanych postów 6789 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66940
Aby objać jakiekolwiek stanowisko w dowolnej JW musi byc vacat na stanowisku tyczy się to też specjalsów
co do bajek o przechodzenie itp , jest selekcja na bojówke kwalfikacja na zabezpieczenie i tyle w temacie
po selekcji 9 miechów podstawowego po kwalfikacji 6-8 tyg zależności od od JW i specjalności

Sierści brakuje dlatego ze jest bardzo mało etatów plut , a teraz sierżantowskie w lądówce to wiekszości logistyka lub sztab , najwiecej jest kpr,st.kpr o sie odrazu na sierżanta nie da wskoczyć mają wejśc widełki od stycznia co powinno rozwiązać sytuacje

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 608 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6208
Nie ma żadnych żołnierzy, którzy polecili by swoją jednostkę? Chciałem do 17WBZ ale tam też bez rotacji mnie nie chcą.

"Po dzikich, wolnych wilkach zostały tylko sny
Nie krzykną już "obława", nie będzie żadnej walki
Bo nie ma więcej wilków, zostały tylko psy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1410 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13811
Jesteś młody, możesz mieć problem z dostaniem się do JWK.
Szybciej Agat. Ewentualnie próbuj na zabezpieczenie jednostek, a już w jednostce łatwiej się przenieść jak wiesz co i jak działa.
I zbieraj kwity, wszędzie szukają medyków, więc warto iść na ratownictwo medyczne.

Niebo woła, ziemia przyciąga.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 608 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6208
Dzieki, wlasnie slyszalem ze agat to takie przedszkole dla sf-ow.
Na pewno sie z nimi skontaktuje.

Jakby ktos mial jeszcze jednostki do polecenia to piszcie.
Nie musi byc jakas magia, byle by w garnkach z akmsami nie biegali i nie strzelali raz na rok

"Po dzikich, wolnych wilkach zostały tylko sny
Nie krzykną już "obława", nie będzie żadnej walki
Bo nie ma więcej wilków, zostały tylko psy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
To patrz i celuj w jednostki bojowe, które jeździły na misje do Iraku i Afganistanu, bo są lepiej wyposażone w sprzęt od innych jednostek, w mniejszym stopniu krzywo patrzą trepy o zacięciu komunistycznym i umysłach z betonu na sprzęt taktyczny nie będący na wyposażeniu WP którego używasz ( kamizelki, nakolanniki, buty) , no i szkolenia są bardziej intensywne. Celuj w kompanie zabezpieczenia, czy logistyki jednostek specjalnych, jak Puchatek napisał, bo jak jesteś w środku, to masz większe szanse dostać się do pododdziałów bojowych. Nie wiem co jeszcze mogę polecić. 25 DKP w Tomaszowie Mazowieckim, no i Hrubieszowską Kompanię Rozpoznawczą Dalekiego Zasięgu. Poza tymi mało co mi wpada do głowy.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 608 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6208
Dziekuje bardzo za pomoc :)

"Po dzikich, wolnych wilkach zostały tylko sny
Nie krzykną już "obława", nie będzie żadnej walki
Bo nie ma więcej wilków, zostały tylko psy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1410 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13811
Z Agatem jest różnie.
Spotkałem się z opinią że ludzie uciekają. Obiecali trochę i nic się nie dzieje.
Jest jeszcze NIL.

Niebo woła, ziemia przyciąga.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Zawsze możesz próbować się dostać, oprócz wcześniej wymienionych jednostek, do normalnych jednostek WP,czy do zwykłej ŻW,a później próbować dostać się do Oddziałów Specjalnych Żandarmerii Wojskowej.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 608 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6208
Jasne, rozumiem.
Na razie niestety odbijam się od jednostek bo nie chcą mnie bez rotacyjnych... (mam w czerwcu).

Jednocześnie mam w rękach kontrakt w BR, no ale z tego co mi ludzie radzą wnioskuje, że lepiej spróbować dostać się gdziekolwiek indziej.


"Po dzikich, wolnych wilkach zostały tylko sny
Nie krzykną już "obława", nie będzie żadnej walki
Bo nie ma więcej wilków, zostały tylko psy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Tam nogi sobie zniszczysz, próbuj gdzie indziej.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 608 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6208
Z tego co słyszałem o tym Batalionie to raz, chore nadgodziny za które nikt nie płaci, praca nudna, musztra musztra ciężkie treningi niszczące strasznie nogi, trudno się potem wyrwać i gdzieś przenieść, zła atmosfera pracy duża rotacja ludzi.

Jeszcze NIKT nie powiedział mi nic pozytywnego o tej propozycji.

I naprawdę mam teraz problem, każda jednostka mnie odsyła żeby najpierw zrobić rotacyjne które niby mają być za 10 miesięcy ale nigdy nie wiadomo... może akurat pieniędzy nie będzie ?

I co mi zostaje, praca w McDonaldzie? Na te 10 miesięcy czy tam dłużej.. na prawdę nie wiem czy nie iść do tego Batalionu na mniej więcej rok a później starać się przenieść (tu pytanie czy mnie puszczą).
A z tymi 10 miesiącami to wyjdzie 3 lata odkąd złożyłem papiery... super.



Zmieniony przez - ZO4 w dniu 2013-09-30 00:17:55

"Po dzikich, wolnych wilkach zostały tylko sny
Nie krzykną już "obława", nie będzie żadnej walki
Bo nie ma więcej wilków, zostały tylko psy"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening pod boks

Następny temat

Kung Fu Suwałki

WHEY premium