SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobre: Perfekt Whey Protein z TRECA??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1780

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 334
Chce masy mięśniowej bez tłuszczyku czy ta odżywka mi w tym pomoże?

Optymista i już...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Thermo Speed w wiekszych dawkach pomaga paru osobom w zachowaniu niskiego poziomu tluszczu podczas masy

no i ja zawsze polecam omega3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
jesli odpowiednio ją zastosujesz to napewno

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Chce masy mięśniowej bez tłuszczyku

niestety bedzie to dosc trudne, bo albo jestes poczatkujacym, albo wraczasz do silowni po dlugiej przerwie, albo bedziesz robil wooooollllllnnnnnaaaa mase

odzywka ma tutaj niewiele do rzeczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1568 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44776
Dobra odzywa ale teraz w takiej samej cenie masz nitroprogen wiec wybralbym osobiscie ja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 334
Biniu nie jestem początkującym tylko teraz brałem Profi Whey Mass z Olimpu i dla mnie to nie było dobre "białko" cały czas miałem wzdęcia i kłopoty z rzołądkiem wcześniej brałem z Treca Białko 3D i wcześniej było wszystko Ok teraz dużo czytałem i chce sie zdecydować ponownie na treca, prowadze TaeBo pięć razy w tygodniu (ćwiczenia areobik + kickBoxing) do tego chodze trzy razy na siłownie więc chyba początkującym nie jestem. Poszukuje "złotego" środka na wyrzeźbioną sylwetke z którą walcze już kupe czasu. Co to ten "nitroprogen" z jakiej firmy jest ten środek?

Optymista i już...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
1. niektore produkty moga na rozne osoby dzialac roznie
jak wiesz czego unikac to jasna sprawa - odpusc
2. 3D zawiera bialko pszeniczne ktore czesto uczula, na szczescie wiesz jzu ze nie bylo to problemem u Ciebie
3. Poszukuje "złotego" środka na wyrzeźbioną sylwetke z którą walcze już kupe czasu

jest jedne problem
wsrod legalnych srodkow cos takiego nie istnieje
NIESTETY nie da sie robic skutecznej masy i rzezbic sie jednoczesnie (no OK da sie ale wymaga to super wyrzeczen jest super monotonne i malo wydajne)
moze wpierw doprowadz sie do tego stanu abys mial odpowiednia ilosc tluszczu dla siebi ea pozniej powoli rob mase - powoli oznacza bez super skokow kalorii, i z glowa, aby wiedziec kiedy sie cofnac i znow troche zredukowac

POWODZENIA !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 453 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4782
echh
jesli masz dobrą diete to nawet najlepsze białko zbędne semman
przyrosty będę po połączeniu diety treningów i po odpowiednim czasie jakichs supli
pozdr.!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1568 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44776
nitroprogen to bialeczko tez z treca cena taka sama jak perfect a sklad ciekawszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 334
Faktycznie czytam właśnie o tym nitroprogen-ie i chyba zdecyduje sie na to Białko. A jak z rzołądeczkiem u ciebie wszystko było ok? Chodzi mi o przyswajalność.

Optymista i już...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
zawsze przy kazdej nowej odzywce zacznij od malej puszki aby sprawdzic na sobie

ja problemy mialem tylko po Hitec 80 i ovopolu ale to ja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 334
Biniu masz racje kupie na początek 1500g i do tego CLA. Biore też Tribusteron z Treca i Glukosamine 900 też z Trea :P Jakoś tak wyszło że z tej jednej firmy całkowicie przypadkowo ;) Może coś jeszcze mi polecicie...

Optymista i już...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tabaka zamiast kawy.. ? opinie..

Następny temat

OLIMP a -smak-!!

WHEY premium