SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OLIMP a -smak-!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3469

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 312 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4200
co odzywka olimpu to syfska, nie wiem moze i dobrze dzialaja ale smak maja strasznie do d*** , kazdy kogo znam juz nie chce kupywac olimpu wlasnie z powodu smaku!! Mozna pzreciez kupic np taki gainer vitalmax ktory jest wieeeeele tanszy a 100razy bardziej smaczny.
Takze imho , jak sie ma kupic gainera,bialko to lepiej kupic cos innego ,drozszego lub tanszego byle nie olimp. Szczegolnie smaki wanilia i banan.

Ciekawe czy tylko ja mialem taka przygode ze SMAKAMI olimpa

pozdro

...Absterget Deus omnem lacrimam ab oculis...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Heh nie ma co sztucznie narzekac, owszem, ale pokazywać trendy i oczekiwania jak najbardziej
Mówię- mi kiedyś banan smakował okrutnie, ale jak sie zjadło tego pare wiader, po 200 gram dziennie to już wiecej nigdy chyba do tego nei wrócę.
Tez mialem sp 80 3.7 kilo czekolada i to był błąd, lepiej brać mniejsze opakowanie lub inny smak.
A produkt sam w sobie dobry.
Mi np. smakuje cell pump naturalny
Czuć ze porządna chemia a nie cukier
Zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
raczej jestes jednym z 90% ludzi ktorzy tak samo mysla.
oczywiscie są wyjatki, kwestia gustu

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
wiesz jak ma się wiadro 6kg to jaki by nie był smaczny to zbrzydnie ;)

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958366
wanilia i banan swg mi smakowały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
znowu?
ostatnio za dużo tych postów..
nie jestem zwolennikiem olimpa, ale te jazdy się zaczynają robić nudne..
zaczynam sie zastanawiac czy nie kroi sie jakaś większa akcja, czy poprostu taka moda..
pzdr.

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 312 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4200
kupilem puche 1250g myslalem ze najwyzej jak mi zbrzydnie to po polowie, ale tego sie nie dalo pic od pierwszego razu

moim zdaniem jak firma chce miec dalej dobra opinie to niech cos zrobia ze smakiem tych odzywek bo narazie to straszna pasza

...Absterget Deus omnem lacrimam ab oculis...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 296 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8386
jesli chodzi o smaki z olimpu to zdecydowanie nie polecam czekoladowo-mietowego na poczatku ok ale po 3-6 dniach na to patrzec nie moglem. Polecam za to bialeczko czekoladowe, waniliowe i bananowe (smakuje roznie w zaleznosci od tego z czym pijemy, ja pije z woda i jest o niebo lepsze niz z mlekiem). KO tez ma paskudny smak (o wiele lepszy ma CP) jakbym zarl kwasek cytrynowy.

.............................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
wanilia i banan ujdą - jadalem lepsze, ale da sie przezyć.. czekolada jest beznadziejna... truskawka jest niezla, tylko wogole nie przypomina truskawki

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
mi podchodzi najbardziej truskawka
a KO pije jak oranzade wiec bez preesady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
truskawka jest dobra pod warunkiem, ze sie nie nastawiasz na smak truskawki

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2112 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 24768
czekolada z mieta obrzydlistwo bleeeeeeeeeeeeeee
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobre: Perfekt Whey Protein z TRECA??

Następny temat

Kretyna, Dextro, HMB, Whey Amino 1000, System Protein 80

WHEY premium