SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobranie suplementow

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 698

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 60
Witam :)
Mam taki malutki problemik, minowicie: Mam polowe paczki shoch therapy i noxpode i nie wiem czy brac to ze spalaczem. Czytalem ze ludzie polecaja xpanda + spalacz moje pytanie: Czy wykorzystac te 2 bostery w zastepstwie planowanego zakupu xpanda?
/Mam jeszcze pol puszki cellmassa (ale z tego co wiem nie warto brac ze spalaczem, chociaz opinie sa podzielone)

Staz: 3 lata
wiek: 20lat
waga: 82kg
Robilem ciagle mase od pol roku przy czym regularnie jem bialko i bcaa z glutamina, mam troch zbednego tluszczu gdzie robie dalej trening masowy z tym ze po nim dodajde 30min aerobow w celu utraty tluszczu - stad pytanie odnosnie termogenika + tych supli :)

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
jaki rozklad b/w/t?

mozna smialo laczyc.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339
Moim zdaniem szkoda kasy na dwa pompery, wcinaj najpierw shocka potem xplode

Jeden z paradoksów kulturystyki: musisz być słabszy, aby wyglądać na silniejszego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 60
Jesli chodzi o diete to nie "waze" jedzenie bo nie mam wagi i glowy do tego - jem tak na oko

Sniadanie:
ok 50g sera chudego (odcinam czesc od 250g - cale opakowanie) + szklanka mleka + miarka odzywki bialkowej + 4 lyzki platkow owsianych i garsc orzechow (otreby,laskowe /rodzynki tez sa/ - mieszanka studencka) - orzechy jako zrudlo tluszczy

2 posilek (zalozmy przedtreningowy)
125g sera chudego + makaron/ryz/kasza (w zaleznosci na co mam ochote) i tutaj staram sie jesc wegle z umiarem + lyzka oliwy z oliwek

3 posilek jak 2 z tym ze zamiast sera piers z kurczaka albo schab chudy tez w zaleznosci na co mam ochote. jesli jest to ser ujmuje wegle zlozone i dodajej banana + mandarynki jako wegle proste (po treningu)

4 posilek jak 2 juz bez kombinowania z weglami prostymi

5 twarozek wiejski + odzywka bialkowa

6 bialko na noc + troszhe sera chudego

Tak mniej wiecej wyglada moja ala "dieta", dodam ze przed treningiem bcaa + xplode (o ktorego pytalem czy moge laczyc ze spalaczem) a po treningu bcaa+glutamina i za jakies 10-15 min bialko+ carbo

zapomnialem dodac wzrost 177/82cm

Dzieki, tak ze myslalem najpierw wykorzystam puchy ktore mam. a co do tej kreatyny (cellmass) brac czy nie brac przy spalaczu?
125g sera chude twarogowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
jak dla mnie powinienes troche diete zmienic np, za duzo tego twarogu jako źrudo bialka, zmień na mięso, jajka , ryby
do tego zadnych warzyw nie widać

Zmieniony przez - wincol w dniu 2011-01-06 14:42:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339
tak jak wincol mówi :) za duże twarogu :) przed treningiem nie powinno sie jeść twarogu bo sie dlugo rozkłada. Przed treningiem zmień twaróg na kuraka czy choćby tuńczyk

Jeden z paradoksów kulturystyki: musisz być słabszy, aby wyglądać na silniejszego

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja po Masówce - suplementy ?

Następny temat

info o kreatynie

WHEY premium