SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobranie odżywki białkowej

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 672

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3
Witajcie, nie wiem czy nie powieliłam jakiegoś wcześniejszego tematu, ale mam nadzieje, ze ktoś udzieli mi odpowiedzi. Po raz pierwszy chcę zakupić odżywkę białkową, trenuje już od dłuższego czasu, głównie fitness i siłownia. Chcę zacząć wspomagać mięśnie jakąś dobrą odżywką, moją uwagę zwróciła WPC protein plus. Czy któraś z Was jej używa, jakie są Wasze opinie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Zacytuję Rudą

Ruda_29
A jakich efektów się spodziewasz po białku?

Efekty takie same jakbyś zjadła pierś z kurczaka lub rybę. Cudów nie będzie


A od siebie dodam to tylko suplement diety czyli uzupełnienie, magicznych właściwości brak, jedynie smakowe a te to już kwestia gustu czyli to co jednemu smakuje nie koniecznie musi smakować drugiemu

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3
Nikt nie powiedział, że oczekuję cudów. Doskonale wiem, że jest to tylko jedynie uzupełnienie diety, jednak czasami warto sięgnąć opinii z różnych źródeł :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
To weź kilka próbek i wybierz te które najbardziej Ci smakuje. Jedynie z kazeiną bym uważała bo może zalegiwać na żołądku. No i wszelkie sojwe cuda też odrzuć na starcie.

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3
W takim razie wielkie dzięki za poradę :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenia, a okres

Następny temat

Niedowaga i ćwiczenia

WHEY premium