SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobranie odżywek

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1355

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1675
Witam, mam 17 lat (w lipcu skończę), moja waga 55kg, wzrost 168cm. Od sylwestra ćwiczę z hantlami na różne partie mięśni (brzuch, klatka piersiowa, ramiona, przedramiona). Nie spożywam żadnych odżywek, czyli łatwo zgadnąć, że ćwiczę na sucho. Ale chciałbym do moich ćwiczeń dobrać jakieś suplematy, które pomogą mi wyrobić rzeźbę. Od ok. 2 lat przybył mi brzuch, ponieważ zacząłem zaniedbywać treningi piłki nożnej (skończyło się odejściem) oraz mało wychodziłem na dwór (od kompa, ponieważ zacząłem grać w CS'a). I od początku roku chcę zmienić swoje ciało na lepsze. Ćwiczę na rzeźbę ale ćwicząc na sucho daleko nie zajadę, dlatego jak wspominałem wyżej chcę dobrać jakieś suplematy. Kolega doradził mi białko i jak bym chciał kreatynę. Nie jestem pewny co do kreatyny ale białko bym mógł brać. Proszę Was o to, abyście pomogli mi dobrać odżywki tak abym był zadowolony ze swojego ciała :). Pozdrawiam maniekkkkk.

obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): jezeli trzeba dodam

Wiek: 17

Waga: 55

Wzrost: 168

Cel cyklu: rzezba

stosowane już wcześniej suplementy : nic

Uprawiane inne sporty: pilka nozna

stosowane wcześniej spalacze : nic

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: nic

ilość dni wolnych od kreatyny: ----------

przewidziane finanse na cykl: ok 100 zl

uwagi i sugestie: prosze o doradzenie jakie odzywki sotosowac

Staż treningowy: miesiac
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 859 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6352
Ważysz 55 kg i chcesz rzeźbić? Czytaj kolego, a nie robisz tematy, które były już xxx razy

Odra opolska - królowa całego Śląska !
Jak ważny jest posiłek potreningowy ! - http://www.sfd.pl/[art]_Okno_anaboliczne-t502247.html
Nie zapominaj o solach mineralnych! - http://www.sfd.pl/[art]_Sole_mineralne-t574211.html
Problem ze snem? - http://www.sfd.pl/[art]_Problem_z_regeneracją_Może_to_bezsenność_[art]-t678830.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1675
No tak chciałbym rzeźbić, ponieważ mam duży brzuch, którego nie chcę mieć. Czyli sugerujesz mi przybranie masy i dopiero później na rzeźbę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 305 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6506
przy wadze 55kg nic nie zrobisz, lepiej za te 100zł kup sobie karnet na siłownie i o wiele lepiej na tym wyjdziesz bo samymi hantlami duzo nie zrobisz.. A żeby brzuch z rzucić zacznij biegać, jeździć rowerem itp.

" Urodzony by umrzeć, żyje by walczyć! "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 365
Od sylwestra? to ja Ci proponuje oswoić się z siłownią :) dopiero potem sięgać po suplementy. Na początek kup Kreatyne Monohydrat i tutaj polecę Creapure Trec-a od tego zaczynałem i się nie zawiodłem.
Dużo ćwiczeń na mięsnie brzucha to powinno zejść, chyba że jesteś zlany to wtedy interwały :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1675
Z kolegą pod koniec/początek lutego kupujemy sztangę i ławeczkę więc karnet to chyba nie będzie potrzebny. Czyli mam najpierw ćwiczyć na masę, a dopiero po pewnym okresie zacząć na rzeźbę?

Nie zlany nie jestem ;d jeżeli trzeba mogę wrzucić fote brzucha z klatką.

Zmieniony przez - maniekkkkk w dniu 2010-01-25 20:46:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 707 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10105
wrzuc:)

"Życie to szkoła a ja w niej uczyć się muszę, tu każdy błąd to porażka a ja muszę być prymusem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1675




mówisz masz ;) ps. tylko nie tyrajcie mnie w komentach ;p

Zmieniony przez - maniekkkkk w dniu 2010-01-25 21:44:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 707 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10105
no faktycznie musisz zbic brzych:)

"Życie to szkoła a ja w niej uczyć się muszę, tu każdy błąd to porażka a ja muszę być prymusem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 425 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4827
co ty chcesz rzeźbić chyba bożka z brązu. Trzym miche, chodz na siłke i na brzuszek polecił bym ci A6W

Ceną była śmierć za wolności smak.Ceną była śmierć gdzie oddał dziad...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1675
A6W... Mógłbyś podać pełną nazwę? Ponieważ nie mogę tego znaleźć na allegro. I mógłbyś przybliżyć troszkę co to jest, bo nie mam zielonego pojęcia o tym...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Którą odżywkę wybrać... ?

Następny temat

Pierwsza redukcja, porady.

WHEY premium