SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobra Pany Czas na Moja Bombe heh

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2704

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2143
witam wszystkich
cwicze ponad 2 lata,
ostatni cyklon byl chyba ze 3 miesiace temu npp+susta+wino oral

teraz kombinuje nad czyms takim(ankiete ponizej bedzie)
1-5 aga 50mg/ed(biotika)
x-x prop (EC)
x-x tren acetat (nowe IP)

i wlasnie jak te srodki tam wcisnac mam rozkmine czy zrobic lekkiego fronta po adze(pierwszy kontakt) z trenu i propa i pozniej normalnie stala dawke i zejscie lagodne na samym propku?

czy nie potrzebny front wlasnie? nie wiem czy aga mocno blokuje receptory np jak Antek........

czy moze czyszczenie na hcg i clenie zapodac po adze a potem tren z propem
poradzcie Pany
P.s srodki juz sa kupione z niczego nie rezygnuje!

1.WIEK: 20 pare
2.WAGA:97kg
3.WZROST:183cm
4.WYMIARY:
BICEPS:44
KLATA:123
UDO:68
TALIA:93
5.STAZ NA SILOWNI: ponad 2 lata
6.DIETA
BIALKO:3gr/kg
WEGLOWDANY:5gr/kg
TLUSZCZ:1gr/kg
7.ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: chyba 5 bylo byla oma susta wino npp meta raz antek he he prop kombinacji troszke bylo mniej wiecej to ladowalem
8.TRENING:jest dobry
9.CEL CYKLU: 1 czesc>>>masa ile sie da 2.czesc ubitka i jaknajwieksze zminimalizowanie spadkow po cyklu
10.ODSTEP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU: 3 miesiace bodajze
11.POZIOM BF% nie duzy-bynajmniej zalany nie jestem
12.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY):nie wiem sam he he
13.STAN ZDROWIA: nigdy nie czulem sie lepiej
14.SKLONNOSC DO LYSIENIA LUB POROSTU OWLOSIENIA:do lysienia brak do rozrostu krzaczorow yes of course
15.WYNIKI SILOWE....nizej
16.PPM podstawowa przemiana materii: hmm chyba szybka
klata : 160 pojdzie
martwy ciag : ponad 220
przysiad : 170


pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 359 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6555
dlatego po co marnowac czas na wojo

sa inne zajecia w zyciu

a papier jest latwo skolowac, jest pelno szkol ktore za szmalec daja chetnie papier
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
2 lata 5 cykli grubo.Ja ci nie pomoge tren dopiero zaczne chyba od jutra a agi nie ruszałem

Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2008-02-17 19:04:35

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
ale ja bym zrobił z tego cykl 2 częściowy aga vinko 5-6 tyg potem 3 tyg clen i hcg potem prop i tren.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2143
kuzwa ja do woja niedlugo ********lam i musze za***ac cyklona jak najszybciej i nie mam czasu na czyszczenie 3 tygodniowe niestety
rada dobra dzieki ale widzisz wojo mnie ****a przylapalo dziady jedne!no chyba zebym w woju cisnal bombe he he
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9061 Napisanych postów 82756 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699877
MgB6 to co przed wojem chcesz bombe przywalić????
po ****????
i tak w woju wszystko poleci na łeb na szyje przynajmniej na początku.......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
chce zeby szacun na jednostce byl jak wjedzie na pierwszej ****ie

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2143
A jak ****a postrach musi byc na kompani he he
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9061 Napisanych postów 82756 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699877
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2143
A i jak mi pomozecie to OBIECUJE DAC FOTE PO TYM CYKLU ha ha
p.s kuzwa jak sie buzki wstawia bo za chooja nie moge - ale faza ha ha ha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1350 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16650
nie wal bommby przed wojem bo to bedzie jeden z twoich grubszych błędów zyciowych..
nie dosc ze wszystko poleci to i psychicznie możesz mieć problemy,jak już będziesz ,,stary,, to wtedy sobie buzuj w woju,
a na początku to w ****e i na gaz bedzie.., do przysięgi to tak cie prze******lą że zobaczysz.. zależy jeszcze gdzie do woja trafisz..
byłem żołnierzem to wiem o czym mówie

każdy jest panem własnego losu i tylko przed sobą będzie za siebie odpowiedzialny .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
ja w wojsku do przysiegi czyli w miesiac czasu poleciałem 12kg takze odradzam koks przed wojskiem. a w polowie sluzby jak wam poluzuja mozesz smiało cykla ładowac

HIGH LIFE

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

opinie o OXYMETHABOLINIE

Następny temat

meta 5 mg i HPTA

WHEY premium