SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobieranie suplementów do stażu - czy to ma sens?

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3599

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2733
Od momentu kiedy konczysz faze ładowania mono lub w moim przypadku po 50ciu dniach brania monohydratu(5g na dobe)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 601 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19905
nicze taka prawda ze jeden hooj co wezmiesz, efekt bedzie podobny...
mono wg mnie poleca sie dlatego ze jest najtansze, ale jak sie wezmie jakis za***isty stak na poczatek to nic sie nie stanie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1442 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8283
Ja wychodzilem kiedys z zalozenia ze na poczatku zawsze powinno zaczynac sie od "slabszych" supli i wraz z czasem przechodzic na bardziej skomplikowane i bardziej zaawansowane. Skoro organizm bedzie dosc mocno reagowac na nowe "lekkie" bodzce to po co odrazu walic cos najmocniejszego. Ale z drugiej strony jesli zaaplikujemy mocny stak raz na pol roku to organizm po takim okresie zdazy sie oczyscic i na nowo bedzie dosc intensywnie dzialac na suplement. Wiec raczej nie ma roznicy co bedziemy brac w danym stopniu zaawansowania. (nie wliczajac PH i stymulatorow testosteronu).

Pozdrawiam

NIE sądzisz, że masz ochotę dać mi SOGA?
W końcu Ci pomogłem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
co do stakow przed treningowych malo jest naprawde dobrych. wiekszosc oparta jest na kofeinie i dodatkach , czlowiek czuje kofeine i uwaza ze jest ok. sprawdzajac pumpa doriana uwazam ze nie ma sobie rownych. co do kompozycji wlasnego staka upodobnicie sie do tych firm ktore sypia kofeine i jakies dodatki. klopot w tym ze licza sie tez proporcje. tak jak z budowa domu licza sie proporcje w zaprawie muraskiej jak z pieczeniem ciasta tez licza sie proporcje. to zbyt skomplikowane by samemu stworzyc dobergo staka, kto jest tu projektantem lekow ?> tylko taki czlowiek podoła temu zadaniu.
pozdr
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 900 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12247
Czy ktoś w końcu odpowie mi na moje pytanie z tematu odnosząc się do teori którą zacytowałem w swoim przedostatnim poście z tego wątku?

Czy wykorzstanie potencjału stacków o bogatym składzie typu NaNo Vaor zależy od stażu treningowego?

Zmieniony przez - Nicze w dniu 2008-04-13 15:35:12

~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3616 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
nie ale warto te wielokierunkowe brac jak sie zna juz swoj organizm wtedy lepiej sie je czuje
jak masz maly staz to nie poczujesz roznicy za bardzo miedzy zwyklym mono a takim kombajnem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 900 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12247
Jakie wielokierunkowe? Mógłbyś mi napisać troche jaśniej bo niebardzo zrozumiałem twoją wypowiedź?

~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3616 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
wielokierunkowe tzn dzialajace anabolicznie, poprawiajace dotlenianie tkanek, dzialajace stymulujaco, pompujaco itp itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 900 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12247
A co ma do tego znanie reakcji swojego organizmu na podawanie mu suplementów działających "anabolicznie, poprawiajace dotlenianie tkanek, dzialajace stymulujaco, pompujaco itp itd"?

~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1442 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8283
Poza tym bądźmy szczerzy. Po co brać mocny stak (czy innego supla), po kilku miesiącach skoro większość ludzi po tak krótkim czasie nie potrafi nawet wyizolować ćwiczonego mięśnia.

NIE sądzisz, że masz ochotę dać mi SOGA?
W końcu Ci pomogłem :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o jedzonko

Następny temat

ogranicz wychladzajace i ogrzewajace i chudnij!

WHEY premium