SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do wszystkich krytykujacych capoeira!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12119

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
Drogi Dośku! Ło co tjobje chodzi? Jak na razie to tylko Ty wspominasz tutaj o BJJ.

BOOOOOOOGIE WOOOOGIE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 703 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14067
Przecież wiesz że wszystko inne spotyka się z krytyką, zresztą nie ma sie o co kłócić.

"Poproszę dwa piwa albo nawet trzy"
Warszawa - Czerniaków

Warszawa - Czerniaków

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
To nie do końca jest tak jak piszesz, ale owszem, przez niektórych jest to tak odbierane. Pozdrawiam.

BOOOOOOOGIE WOOOOGIE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51575 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Napisalem w pierwszym poscie:
" Wiem, zaraz uslysze jakas blyskotliwa i niesamowicie zabawna riposte w stylu: "To lepiej wez sie za balet. Tam masz tego jeszcze wiecej". Ha, ha, ha, boki zrywac! " - no i stalo sie:
Van: zamiast capoeiry lepiej pocwiczyc jakies kujawiaki lub obertasy
Boruta: Kankan jak kankan. Ale jest jeszcze pogo
Boogie: w pojedynku pomiędzy capoeirą a break dance postawiłbym na breakdance'owca

No comments.

Pozdrowienia dla wszystkich "blyskotliwych"

______________________________
What doesn`t kill you, makes you stronger!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51575 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kraqs: "w tancu nie ma kopniec, podciec itp"
vhailor: "kan-kan na ten przyklad tez ma kopniecia"
Boruta: "Kankan jak kankan. Ale jest jeszcze pogo"

Naucz sie czytac i rozumiec. Jesli nie odrozniasz "blyskotliwej i niesamowicie zabawnej riposty" od prostego wytkniecia bledu, to juz Twoja sprawa.

Paweł Ziółkowski

Żiu-żitsu znaczy Miękka Sztuka, jesteśmy mięczakami którzy leją twardzieli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 569 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5537
Kraqs mądrze mówisz może capo jest mniej skuteczna ale jest najefektowniejszą sztuką walki i jakby była ona w moim mieśćie to z pewnością bym ją zaczął trenowac nie patrząc na innych .Bo szczerze mówiąc każda sztuka walki jest skuteczna jeśli ją w wystarczającym stopniu znamy ,większośc z nich powstała z myslą o samoobronie a nawet zabijaniu .Głupotą jest mówić że capo i inne krytykowane style są nieprzydatne w walce koniec i kropka .

"sztuką jest żyć a prawdziwym arcydziełem życ i nie zejśc na psy "

_SFD JUJITSU TEAM_
"Jeżeli nie wiesz człowieku jak postąpić, na wszelki wypadek postąp uczciwie."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
Kraqs! Nie wiem dlaczego uważasz moją odpowiedź za robienie sobie jaj. Ja traktuję Cię poważnie. Moją wypowiedź podtrzymuję, bo z tego co widziałem na pokazach, breakdance'owcy mają lepsze "techniki". ( ale nie jestem akurat tutaj specem i mogę się mylić) ...a co robi pan od capoeiry, kiedy przyciśnie się go do gleby i tym samym uniemożliwi zrobienie wielce efektownego wymyku? Zresztą sorry, pytanie jest bez sensu, jak zauważył Dosiek nie ma się o co kłócić (a do tego Ty jesteś jeszcze negatywnie nastawiony.) Mi osobiście capoeira to się bardzo podoba. Pozdrawiam Cię i życzę powodzenia.

BOOOOOOOGIE WOOOOGIE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51575 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bzdura. Sam glupoty walisz.

Paweł Ziółkowski

Żiu-żitsu znaczy Miękka Sztuka, jesteśmy mięczakami którzy leją twardzieli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51575 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Boruta,
"Naucz sie czytac i rozumiec. Jesli nie odrozniasz blyskotliwej i niesamowicie zabawnej riposty od prostego wytkniecia bledu, to juz Twoja sprawa." - faktycznie nie zrozumialem co miales na mysli, ale powiedz mi prosze od kiedy nie wysmiewasz capoeira? Znalem Twoje wczesniejsze posty, gdzie odsylales capoeira do dzialu fitness i nazywales pieknym tancem. Stad opacznie zrozumialem Twoj zart (notabene niezbyt jasny).
A tak w ogole to powienies sluchac starszych
Jestes ode mnie mlodszy o 2 tygodnie


______________________________
What doesn`t kill you, makes you stronger!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51575 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nigdy nie wysmiewalem Capo. Wrecz przeciwnie jak sam zacytowales uwazam je za bardzo piekny taniec.

Paweł Ziółkowski

Żiu-żitsu znaczy Miękka Sztuka, jesteśmy mięczakami którzy leją twardzieli.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wakacje-trening czy regeneracja?

Następny temat

Sklep z akcesoriami do sztuk walki

forma lato