SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wakacje-trening czy regeneracja?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2839

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Interesuja mnie wasze opinie zwiazane z okresem wakacyjnym-tzn. czy planujecie w dalszym ciagu regularnie trenowac, zaliczyc oboz lub zgrupowanie czy tez totalny relaks i regenaracja przed kolejnym okresem treningowym?

Pozdrawiam
Freestyler
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1651 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23638
zupelnie
mi po dwoch dniach chce sie najbardziej trenowac, kiedy pamietam dobrze technike i mam nadmiar energii
potem wpadam w letarg i przezwyciezenie lenistwa jest poprostu straszne
jezeli zdazaja mi sie przerwy to do tygodnia, a nawet z goraczka 39'C ide na trening
nigdy sie nie mecze tak, zeby nie moc pojsc wieczorem na kosza czy na basen, a przynajmniej jezeli chodzi o boks to jestem tytanem pracy, bo do bjj sie za bardzo nie przykladam ;>

przetrenowanie pamietam raz - 16kg wiecej niz normalnie, umieralem na sparingu w 2 rundzie i bylo to naprawde*****owe uczucie
na szczescie wieczorem poszedlem na disco i odpoczalem po tym troche w szpitalu :>

jezeli ktos wychodzi przed dyskoteke i zaczyna cos mowic o 1/1, to jedno jest pewne

nigdy nie bawil sie w sopocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17433
Ja się wybieram n obóz shidokan jak czas pozwoli a przez resztę wakacji jak zwykle , że tak powiem. Ręce, nogi, nóż i pałk i

Fighter
www.satori.of.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aktywny odpoczynek...
Zgrupowanie dwa tygodnie , a tak to treningi zmniejszone do 3x w tygodniu...
Odpoczynek jest konieczny...
R.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 904 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6674
Jak bede siedzial w wawie to licze na 5 albo wiecej treningow w tygodniu, na 10 dni na oboz no i mysle ze gdzies z panna albo kumplami pojade to bede wypoczywac na imprezkach:)


KdH/BJJ/WWA

KdH
[email protected]

KdH/BJJ/WWA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
regeneracja i okres przejsciowy to jest teraz - akurat mam sesje. A w wakacje okres przygotowawczy do nowego sezonu

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 590 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19316
W sierpniu oboz, a treningi niezredukowane, bo teraz bedzie wreszcie czas, zeby spac do pozna, odpoczywac, a wieczorem na trening.

PHCthulhu
"Zwyciezca jest ten kto widzi odpowiedz dla kazdego problemu. Przegranym zas kto widzi problem w kazdej odpowiedzi."

PHCthulhu
"Zwyciezca jest ten kto widzi odpowiedz dla kazdego problemu. Przegranym zas kto widzi problem w kazdej odpowiedzi."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Takim to dobrze co w lecie czas do wieczora mają

R.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najpierw oboz, potem treningi, na macie w gi, na plazy (jak pogoda dyszy nie da) Vale Tudo.

Paweł Ziółkowski

Żiu-żitsu znaczy Miękka Sztuka, jesteśmy mięczakami którzy leją twardzieli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1651 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23638
teraz troche odpuscilem treningi do 8-10 w tygodniu, nie mialem czasu na saune i basen, nie biegalem za czesto
do obozu bede zap*****lal ile wlezie, po obozie pojade na 2 tygodnie wakacji na ukraine, gdzie bede trenowal raz dziennie i biegal, potem na tyle samo nad jeziorko z workiem, speedbagiem i pelnym ekwipunkiem i w sierpniu ruszam pelna para z przygotowaniami do startow w boksie i vale tudo
mam nadzieje, ze uda mi sie dziennie 2 godziny boks, 2 godziny bjj, i do tego godzina uzupelnienia, a przez sierpien dorzuce jeszcze do tego treningi z kumplami w terenie i zamiast biegac 3 razy w tygodniu chce 7 :>
ewentualnie raz na tydzien silownia

regeneracja to wymysl mieczakow

jezeli ktos wychodzi przed dyskoteke i zaczyna cos mowic o 1/1, to jedno jest pewne

nigdy nie bawil sie w sopocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1216 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9521
Ja nie mam partnera do cwiczen w parterze zatem tylko silowo pocwicze (pompki,podciaganie,mostowanie itd.)
No i zero odpoczynku (przynajmniej taki mam zamiar)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A słyszeliście o takich terminach jak cykl treningowy albo przetrenowanie?

R.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bjj leje tkd (challenge match)

Następny temat

Do wszystkich krytykujacych capoeira!

Wiecej