SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do tych, którym rodzice zabraniają brać odżywki...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22131

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 305 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6506
Widać większość ma ten problem :D Moje pierwsze mono z bcaa oczywscie musialem chowac po kątach ale pod koniec i tak mamusia wyczaila , było troche smęcenia , powiedzialem ,ze koledze puchy trzymam ale i tak potem powiedzialem , ze to moje. Później to juz bylo z gorki, poprostu kupilem odzywki i jak rano wchodzilem do kuchni odlozylem sheyker po odzywce bylo tylko mordercze spojżenie i to wszystko. A teraz to juz lajtowo, bez zadnego pzypalu ale zawsze jest smęcenie po co mi ta pasza , ze sobie watrobe tą chemią rozwale itp.

" Urodzony by umrzeć, żyje by walczyć! "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja u siebie z ojcem tematu nawet nie poruszam, po prosut nic nie wie. Wiem, ze mnie opieprzy itd Nie zabroni brac (zwlaszcza ze mam te 20 lat), powie ze to moja kasa, moje zdrowie tylko ze potem bede zalowal. Natomiast matka lamentuje ile moze. Do bialka juz ja przekonalem, kreatyne przestalem chowac gdy mi sie opakowanie prawie skonczylo. Widzi, ze bralem i nie widac zadnych skutkow ubocznych na razie to moze ja przekona.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 899
tez mam taki problem i nie moge narazie kupic duzego gainera bo nie mam gdzie chowac. kupilem 1 kg. jak przychodze z siłki to biore szklanke, ide do pokoju, otwieram szafke, wygrzebuje opakowanie i nabieram na oko( jak starych nie bylo w chacie to odmierzylem ile ma byc w tej szklance). potem jest najgorzej. musze czekac az nie bedzie nikogo w kuchni. wchodze, owieram lodówke i nalewam szybko mleko, biore lyche i mieszam. jak czasami starzy wchodza do kuchni w tym momencie i pytają sie po co mieszam mleko to mowie ze z cukrem sobie robie :P pije i tak codziennie. mam juz tego dosc!!! są tak glupi ze nie rozumieja, ze to nic zlego no ale cóż. jakos sobie radzic musze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1139
Czy ta gazetka "Kulturystyki i Fitness - Sport Dla wszystkich" w dalszym ciągu jest jeszcze do nabycia ;]? Widze, że temat był założony kilka lat wstecz i może już nie być tej gazety. Jeśli tak to może znacie jeszcze jakieś tytuły konkretnych gazet kulturystycznych godnych nabycia?

THORUS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 172
Stary temat ale ODŚWIEŻAM . Ojcowi zaproponowałem kupno odżywki, powiedział ze pomyśli . I pomyślał. Powiedziała ze jak kupie sobie przez neta w sklepie kulturystycznym albo na allegro, to wsypią mi tam jakiegoś fajansu i będzie ze mną jeździł po lekarzach . A ze w aptece będzie droższe tej samej firmy i to samo ale lepsze i mi nic ni będzie . Weźcie napiszcie coś mądrego by go przekonać xD . Bo ja już nie mam siły na niego :D

SORRY ZA BŁĘDY --- JESTEM NOWY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160549 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234869
kup w renomowanym sklepie:
https://sklep.sfd.pl/
i nie bedzie problemu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 172
Ale on mówi ze w aptece to pewne a tam to mogą wsypać jakiegoś syfu w weźcie z nim XD

SORRY ZA BŁĘDY --- JESTEM NOWY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160549 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234869
tylko w aptece za to samo plecisz 2 razy tyle
jak ci tata bedzie fundowal to kupuj z apteki

ja na poczatku swoim rodzicom moilem tak: jak mowili, po co jesz to gowno itp, to mowilem, ze chyba lepsze to niz mam pic alkohol czy brac narkotyki? i zawsze mialem luz.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1505 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22139
Ja kreatynke pierwsza kupiłem w wieku 16 lat i bez przypału Normalnie połozyłem na biurku a za jakiś czas starzy zauwazyli i sie spytali co to? a Ja ze kreatyna ;> I bez lipy nic nie było gadki zbędnej ;D Tylko jak cykl robiłem to gadali że za długo to biore nerki mi padną i wogóle, że codziennie i to tak długo (6-8 tyg)
Teraz kupiłem 6kg mass xxl i cm3 i siostrze pokazałem a Ona: Dobrze sie czujesz? ;D
Jak gainerka czasami pije przed kolacją to starsza sie na mnie patrzy z byka zawsze i cisza a Ja sie usmiecham ;D

Najlepiej kupić postawić na wierzchu i dac czasu zeby starzy sie oswoili ze to nie gryzie ani nie ma zadnych skutków ubocznych ;P A Jak sie boicie ze starzy wyrzucą to kupcie to w dniu urodzin swoich i powiedzcie ze dostaliscie od kumpli ;) Prezentu chyba nie wyrzuca... ;D
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 106 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 850
Dobra myśl z urodzinami Jarosz tylko że ja mam 14 stycznia xD
Ja tam chowam za płytami z grami (będzie z 50 ) NIKT tam nigdy nie patrzy i mam luz...Wyciągne płyty, łyżeczka do kieszeni i jazda...jak narazie się udaje, ale za rok - dwa będe już brał na luziku, bo brat w tym wieku brał, i nikt się nie chapał.

Jazda kamperem jest jak jazda samochodem, tylko takim innym

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomóżcie !! mam problem z odżywkami

Następny temat

ile gram np. extensora moze sie........

WHEY premium