SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do SŁAWOMIRA AMBROZIAKA - 2 pytania. PROSZE O POMOC

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8239

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1841 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29343
Witam, dosc obszernie przejrzalem forum odnosnie moich pytan, ale licze na finalna opinie specjalisty z prawdziwego zdarzenia.

1. Co może Pan powiedzieć nt. testosterolu/biosterolu?

2. NAJWAŻNIEJSZe dla mnie pytanie - jak mozna poradzic sobie z lipomastią? Wiadomo ze BF jest wazny, ale co po za tym? Stosuje cynk, i tribulusy, żeń szeń, czy moge coś dodać zeby wycofac LIPOMASTIE?

Co Cię nie zniszczy to Cię wzmocni !!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Jest gdzieś na mojej stronie. Ale - po wnikliwej analizie tematu - okazało się, że arginina i no-boostery są tutaj bezpieczne.
Jeżeli jednak Cię to interesuje, to go poszukam i dam linka.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
And... Skłamał bym, gdybym powiedział, że dwa wymienione przez Ciebie preparaty nie są bardzo dobre. Jak pamiętam - jeden to sterole roślinne, zaś drugi - saponiny steroidowe. I to w dosyć wysokich dawkach. To dobre protektory prostaty i bustery testosteronu.

Natomiast - jeżeli chodzi o lipomastię, to w tak krótkiej wypowiedzi trudno coś więcej nakreślić. Dotarła do mnie wczoraj bardzo świeża publikacja pracy oryginalnej, której autorzy przyjęli tezę - jakie są przyczyny lipomastii i ginekomastii. We wnioskach - biedacy przyznali się, że "polegli". Mówiąc wprost - na dzień dzisiejszy nie ustalono obrazu hormonalnego, charakterystycznego dla tych przypadłości.

Planuję obszerny art na ten temat. Jak go napiszę - dam linka i powiadomkę na forum. Puki co - zachęcam do lektury mojej książki ("Legalne Anaboliki"), gdzie poświęcam wiele miejsca - fitohormonom i fitosterolom.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1841 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29343
Biorac jak narazie Biosterolu odczuwam dosc wzmocnione libido. Czy to oznacza, ze jednoczesnie poziom testosternu jest wiekszy i przeklada sie to na sile/mase?

Co do lipomastii, to kiedy mozna liczyc na ten artykul?:)
Czy lipomastia w ogole znika przy jakims poziomie BF? Jako zniekniecie mam na mysli obkureczenie gruczolow sutkowych na stale, jak to jest normalnei pod wplywem zimna, a nie tylko usuniecie efektu odstawania?
A takze, czy branie cynku i steroli pomoze w lipomastii?

Czy ksiazka jest dostepna gdzies w internecie?






Zmieniony przez - And1Player w dniu 2009-08-01 17:48:12

Zmieniony przez - And1Player w dniu 2009-08-01 17:49:41

Co Cię nie zniszczy to Cię wzmocni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4056
Temat nizej masz informacji iz jest dostepna na sfd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
And... Pierwsza sprawa - ile masz lat?...

Napisz, ale odpowiem jutro - bo teraz lecę już na urodziny szwagierki.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1841 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29343
Lat mam 20. Wiem, ze nie powinno sie teraz brac takich rzeczy, ale dosc intensywnie trenuje, takze po za silownia. I jestem czasami przemeczony.

Biore Biosterol od 3 tyg. i od jakiś 1-2 tyg. odczuwam ogromne libido. Dodatkowo szybciej sie regeneruje itp. Co powiazalem z biosterolem. Dlatego pytam, czy poziom testosteronu mogl sie zwiekszyc pod wplywem tego i dodatkowo czy to sie tez moze przekladac na sile/mase? Robilem sobie badania na poziom tescia, ale przed braniem cynku, busterow itp., kiedy mialem mniejsze libido i poziom byl w normie, troche powyzej sredniej calej normy, wiec nie byly to gorne granice normy.

czekam na odpowiedź, szczegolnie co do pytan o lipomastie:)

Co Cię nie zniszczy to Cię wzmocni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Przeczytałem. Ale odpowiem już jutro.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1841 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29343
ok, czekam na odpowiedź. Mam nadzieje, ze bedzie troche dluzsza i cos pomoze.. bo juz mnie ta lipomastia do szalu doprowadza;/

Co Cię nie zniszczy to Cię wzmocni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
And... Te dwa preparaty są - jak mówiłem - dobrymi testobusterami, chociaż ja wyżej cenię Tribusteron 90 albo Acetosteron. Jednakże - na lipomastię to raczej nie pomogą, gdyż ta nie jest uzależniona od ogólnego poziomu testosteronu, tylko od lokalnego środowiska hormonalnego tkanki gruczołowej i tłuszczowej sutka.

Tutaj pomocne mogą być: Prostatan i Gold Omega 3. Ja brałbym dawki 2 razy większe - od zalecanych na etykiecie. Dlaczego akurat te dwa preparaty?... Napiszę o tym szerzej na mojej stronce i dam tutaj linka.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1364 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28612
tez chętnie bym poczytał na temat lipo

z niecierpliwością czekam na artykuł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Dziś albo jutro zamieszczę jakąś krótką wypowiedź, zaś artykuł - za jakiś czas, bo teraz mamy okres wakacyjny i mało kto siedzi w internecie.

S. Ambroziak

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MRP lekko po termnie

Następny temat

OLIMP po raz trzeci sięgnął po złoto!

WHEY premium